تزریق ژل لب مدل روسی

ژل لب روسی | مزایا و هزینه

هر وقت صحبت از روسیه به میان می آید، به پوستی روشن تر و مدل های زیبا فکر می کنیم. این که روس ها دارای لب های زیبایی هستند دور از واقعیت نمی باشد و به علت تناسب بین قوس و خط های صورت و تناسب هندسی آن می باشد که نوعی از تزریق ژل لب به نام مدل روسی مشهور شده است. تزریق ژل لب روسی یک تکنیک پرکننده لب با کمترین تهاجم و بسیار سبک می باشد که هدف از آن بهبود دادن عمودی کانتور لب است و در نتیجه به کمک این نوع تزریق لبی طبیعی‌ تر و پر تری خواهید داشت. این تکنیک پیشرفته از تزریق نوعی ژل به کار می برد که سبب ایجاد شدن لبی عمودی، کشیده و صاف تر می گردد. در این مقاله قصد داریم شما را با ژل لب روسی آشنا کنیم برای آشنایی بیشتر با این موضوع در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

تزریق ژل لب روسی

امروزه بزرگ کردن لب به یکی از پر طرفدار ترین عمل های جراحی پلاستیک تبدیل شده است. ولی امکان ایجاد واکنش های منفی نیز در نتیجه این گونه عمل ها وجود دارد. بیشتر بیمار ها و متخصصان امروزه بزرگ کردن لب و حجم دهی به لب را به کمک نتیجه های طبیعی ترجیح می دهند در این موقع تزریق ژل لب روسی به میدان می آید.
تزریق ژل لب روسی الهام گرفته از سوپر مدل ها و زنان روسی می باشد که به شکل طبیعی دارای لب های پر و حجیم هستند. این تکنیک با هدف ساخت حجم اضافی در لب ‌های بالایی، بلند کردن انحنای لب برای ساخت یک برجستگی و یک فرورفتگی آشکار به شکل V در مرکز لب بالایی می باشد.
ژل لب روسی یک روش ظریف می باشد و بهتر است کار به کمک یک متخصص زیبایی و انژکتور متخصص و با تجربه انجام گردد تا نتیجه های بهتری حاصل شود.

روند انجام تزریق ژل لب روسی

تکنیک های متنوعی وجود دارد که می‌ توان از آن ها برای استفاده از فیلر و انواع مدل ژل لب به کار برد که متخصص ها از هر یک از آن ها با توجه به صورت بیمار و درخواست او استفاده می نمایند ولی در تمام این تکنیک ها حجم دهی به کمک ژل یا فیلر انجام می گردد و ساختاری را ایجاد می نماید که لب ها به شکل خاصی حجمشان زیاد می شود.
تکنیک ژل لب روسی عبارت است از تزریق عمودی یک پرکننده هیالورونیک اسید به پایه لب و کشیدن پرکننده به شکل رتروگراد به سوی مرز لبه خارجی لب. به کمک این نوع تزریق شکل لب ‌ها را رو به بالا می ‌رود و موجب پف کردن لب ها می شود و توجه را به جای حجم لب به سوی مرکز جلب می نماید.
تزریق ژل لب روسی اکثرا بدون درد می باشد چرا که فقط یکی از تزریق ‌ها در لبه، یعنی ناحیه حساس ‌تر لب، انجام می ‌گردد و دیگر محل ‌های تزریق هیچ احساس درد یا ناراحتی نخواهند داشت.

اگر به سبک ژل لب مدل سه دکمه ای علاقه دارید، برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

نمونه کار های کلینیک لیزر سنتر برا تزرق ژل لب روسی

عکس قبل و بعد از تزریق ژل لب روسی
قبل و بعد از تزریق ژل لب روسی
عکس قبل و بعد از تزریق ژل لب روسی
قبل و بعد از تزریق ژل لب روسی

مشاوره تلفنی و رزرو 22180587-021

مجهزترین کلینیک زیبایی زعفرانیه
کلینیک لیزر سنتر

تماس تلفنی

مزیت های تزریق ژل لب روسی

مزیت های تزریق ژل لب روسی
 • محبوبیت حجم دهنده های لب

علاوه بر اینکه محبوبیت حجم دهنده های لب و دیگر ژل ها و فیلر های تزریقی افزایش یافته است، ژل لب روسی به خاطر حجم دهی طبیعی به یکی از تکنیک ‌های تزریق ژل لب پر طرفدار تبدیل شده است. لب ‌های بدون عیب و ایراد که در افراد مشهور قابل مشاهده ‌است، همان چیزی می باشد که تمام افراد می ‌خواهند به کمک این تکنیک پیشرفته دارای لب های این چنینی باشند.

 • حجم دادن و پر کردن لب ها

چه لب هایتان به شکل طبیعی نازک باشند و چه با بالا رفتن سن حجم خود را از دست دهند، این روش حجمی عمودی را به لب ‌های نازک شما می افزایند.

 • جوان کردن

این شکل از بزرگ نمودن لب تقریبا به صورت انحصاری از پرکننده‌ های مبتنی بر اسید هیالورونیک استفاده می نماید که به علت توانایی خود در برگرداندن حجم و آب رسانی به لب‌ ها شناخته شده ‌است و به همین علت اکثرا به کمک متقاضیانی که می‌ خواهند لب ‌های خود را جوان کنند، به کار می رود.

 • ایجاد تقارن

بیشتر متقاضیان، از عدم تقارن در ظاهر لب های خود شکایت دارند که این موضوع طبیعی می باشد. تکنیک تزریق ژل لب روسی بر لبه بیرونی لب تمرکز دارد.

 • طول فیتروم عالی

فیتروم همان برجستگی بین قاعده بینی و کمان کوپید لب می باشد و اکثرا در تکنیک های تزریق لب سنتی فراموش می گردد از آن جایی که تکنیک تزریق ژل لب روسی، لب را به شکل عمودی تقویت می نماید، قادر است که یک فیتروم بلند را کوتاه نماید و به لب ها ظاهری خوشایند و عروسکی بدهد.

 • رفع چین و چروک های صورت

خط هایی که در دور دهان وجود دارد معمولا به علت بالا رفتن سن و کم آبی ایجاد می گردند. به علت تمرکز بر بالا رفتن عمودی لب در این نوع تکنیک، چین و چروک های ظریف از بین می روند.

 • نتیجه طبیعی

یکی از اصلی ترین ترس ‌های متقاضی ها این است که بزرگ کردن لب ‌های آن‌ ها در آخر مصنوعی و ساختگی به نظر بیاید. ولی تزریق ژل لب روسی یکی از مزایایش این است که طرح کلی لب را تقویت کرده و از برجستگی بیرونی که در بیشتر سایر تکنیک های بزرگ کردن لب قابل مشاهده است، پیشگیری می کند. این کار موجب می شود که به یک نتیجه بسیار طبیعی و شیک دست یابید.

کاندید های مناسب برای تزریق ژل لب روسی

کاندید های مناسب برای این تکنیک افرادی هستند که می ‌خواهند اندازه و شکل لب خود را اصلاح نمایند و هم چنین از نتیجه سایر روش های سنتی بیزار هستند و می خواهند لب هایشان فرمی زیبا و حجیم ولی کاملا طبیعی داشته باشند. به صورت کلی یک فردی کاندید مناسب برای تزریق ژل لب روسی می باشد که تمام معیار هایی را که در ادامه ذکر می کنیم را داشته باشد:

 • از سلامت کامل جسمی برخوردار باشند.
 • انتظار های واقع بینانه داشته باشد.
 • علاقمند است که لب ‌های خود را پر کند و دارای ظاهری طبیعی باشد.
 • علاقمند است اندازه و شکل لب بالا و پایین را بالا ببرد.
 • می خواهد طول فیتروم را پایین بیاورد.
 • علاقمند است تقارن زیادی در لب های خود داشته باشد.

عوارض تزریق ژل لب روسی

با توجه به اینکه هر روش درمانی دارای عوارضی می باشد این روش نیز عوارض مخصوص به خود را دارد که این عوارض عبارتند از:

 • تورم
 • کبودی
 • خونریزی
 • خشک شدن لب ها
 • تغییر رنگ
 • حساسیت
 • فعال شدن تبخال در صورتی که قبلا سابقه تبخال را داشته باشید.
 • نامتقارن بودن لب ها در چند روز اول به علت تورم
 • عفونت
 • ایجاد گره و توده های کوچک
 • حرکت ژل در صورتی که پزشک انجام دهنده مهارت و تخصص کافی در این کار را نداشته باشد و یا اینکه مراقبت هایی را که پزشک توصیه کرده است رعایت نگردد.

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب روسی

برای پایین آمدن هر چه بیشتر احتمال بروز عوارض و هم چنین رسیدن به بهترین نتیجه باید یک سری مراقبت بعد از تزریق ژل لب باید رعایت کرد که این مراقبت ها عبارتند از:

 • برای پایین آمدن تورم، کبودی و درد، بلافاصله بعد از تزریق لب روسی و در روز اول از کیسه یخ استفاده نمایید.
 • برای پایین آمدن تورم تا دو روز از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید.
 • از کرم های آلوئه ورا، ویتامین K و آرنیکا برای کاهش کبودی کنید استفاده نمایید.
 • برای پیشگیری از حرکت ژل از دست کاری لب های خود پرهیز کنید.
 • آب زیاد بنوشید و خوردن سدیم را محدود نمایید.
 • از مصرف الکل در روز اول پرهیز کنید.
 • تا دو روز از انجام ورزش ها و فعالیت های سنگین که موجب بالا رفتن ضربان قلب می شود خودداری کنید.
 • برای پایین آمدن کبودی، روز دوم از کمپرس گرم استفاده نمایید.
 • هر آنچه که پزشک توصیه می کند را با دقت عمل کنید.

درد تزریق ژل لب روسی

در صورتی که شما نیز جزو آن دسته افرادی هستید که تزریق ژل لب روسی را انجام نداده‌اید امکان دارد که درد تزریق ژل لب روسی برایتان نگران کننده باشد. نکته مهم این می باشد که تزریق ژل لب روسی دارای هیچ دردی نمی باشد. در تزریق ژل لب روسی از نقطه های ورود کمتری برای تزریق ماده حجم دهنده استفاده می گردد و فقط یک تزریق در مرز لب انجام می شود، پس در این حالت کم ترین درد را تجربه خواهید کرد.
تزریق ماده حجم دهنده اکثرا بدون استفاده از مواد بی هوشی و بی حسی انجام می گردد، سبک بودن روش تزریق و کم بودن محل‌ های تزریق در این کار موجب می گردد فرد هیچ دردی نداشته باشد. لازم به ذکر است که استفاده نکردن از مواد بی هوشی، از جمله مزایای اصلی این روش محسوب می شود، چرا که بی هوشی می‌ تواند بر روی تورم لب تاثیر گذاشته و موجب عدم تقارن لب ها پس از تزریق شود.

مدت زمان لازم برای تزریق ژل لب روسی

مدت زمان لازم برای تزریق ژل لب روسی

مثل هر روش درمانی دیگری پزشک می بایست با دقت بیشتری ماده حجم دهنده را به لب ها تزریق نماید و صبر و آرامش برای گرفتن نتیجه ای بی نقص ضروری می باشد. تزریق ژل لب روسی حدودا سی تا شصت دقیقه طول می کشد. لازم به ذکر است که مدت زمان دقیق برای تزریق ژل لب، به میزان حجم دهنده ای که تزریق می گردد و حجم بافت لب وابسته است.

ماندگاری تزریق ژل لب روسی

این روش درمانی به اندازه ای تاثیر خود را نگه می دارد که استفاده از سایر روش‌ های افزایش حجم لب می توانند حفظ کنند. تکنیک ژل لب روسی، از نظر زمان اثر گذاری با سایر روش‌های درمانی تفاوتی ندارد.
توجه داشته باشید طبق نوع و برند ژلی که برای تزریق استفاده می شود امکان دارد ماندگاری ژل لب شما از ۶ ماه تا یک سال باشد. لازم به ذکر است که حتما برند‌ های بهتر ماندگاری بیشتری نیز دارند(بهترین برند ژل لب) و مدت زمان ترمیم آن‌ ها نیز بیشتر می باشد. این مواد دارای قیمت بالاتری نیز می باشند. پس توصیه ما بر این است که از مواد با کیفیت تری استفاده کنید و با پرداخت نمودن هزینه زیاد نتیجه ماندگاری بیشتری را تجربه کنید.
منبع: lip gel

سوالات در مورد ژل لب روسی

ژل لب روسی چیست؟

این ژل یکی از ژل هایی است که موجب حجم دهی به لب ها می گردد البته از این ژل در موارد زیادی استفاده می شود که در این مقاله به صورت کامل توضیح داده شده است.

چه قدر طول می کشد تا تزریق ژل لب روسی انجام شود؟

حدود نیم الی یک ساعت طول می کشد تا تزریق ژل لب روسی انجام گیرد.

آیا انجام تزریق ژل لب روسی دردناک است؟

خیر با توجه به اینکه در این روش فقط یک تزریق در مرکز لب انجام می شود پس هیچ دردی را احساس نخواهید کرد.

5/5 - (8 امتیاز)

بهترین کلینیک زیبایی زعفرانیه تهران

کلینیک لیزر سنتر
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *