هزینه هایفوتراپی صورت چقدره

قیمت هایفو صورت

هایفوتراپی یک نوع روش درمانی برای جوان کردی پوست می‌باشد که جهت انجام این کار از امواج فرا صوت استفاده می‌گردد. از این روش درمانی برای درمان ناحیه های مختلفی ازجمله ابرو، غبغب و صورت استفاده می‌شود.
از هایفوتراپی که یک نوع روش غیر تهاجمی به حساب می‌آید، می‌توان جهت سفت نمودن پوست، لیفت صورت، شکستن چربی‌های بدن و از بین بردن چین و چروک های پوست استفاده کرد.
از جمله عامل هایی که موجب می ‌شود هایفوتراپی به یکی از محبوب‌ ترین روش‌های جوان کردن پوست انتقال گردد ایمنی بالا، عارضه های کم، سرعت زیاد و قیمت‌های مناسب هایفوتراپی است.
یکی از متداول ترین پرسش‌ها درباره روش‌های درمانی جوان‌ سازی، قیمت های آن‌ها می‌باشد. به همین دلیل می‌خواهیم تا در این مطلب به توضیح قیمت هایفو تراپی صورت بپردازیم. برای آشنایی بیشتر با این موضوع در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

هزینه هایفوتراپی صورت چقدر است؟

هزینه هایفو تراپی صورت در ایران نسبت به روش‌های لیفت، جراحی و لیزر بسیار مقرون به صرفه تر می‌باشد. لازم به ذکر است که در کلینیک‌های مختلف هزینه هایفوتراپی صورت به عوامل مختلف، بستگی دارد که این عوامل عبارتند از:

هزینه هایفوتراپی صورت
هزینه هایفوتراپی صورت
  • نقش ناحیه‌ی تحت درمان در هزینه‌ هایفوتراپی صورت

 از هایفوتراپی می‌توان برای لیفت کامل صورت و لیفت پوست گردن و برطرف کردن چین و چروک های محدود و حتی جوان کردن پوست بدن به‌ کار برد. هزینه نهایی جهت انجام هایفوتراپی بر روی تمام این موارد مختلف خواهد بود و به عامل های متفاوتی بستگی دارد. مثل هایفوتراپی دور چشم یا غبغب یا غیره

معمولا پزشکان متخصص کلینک زیبایی با بررسی کردن دقیق حالت پوست، نواحی را که به درمان با هایفوتراپی احتیاج دارند، برای شما شرح می‌کنند. کل مراجع کنندگان محترم به هایفوتراپی کامل صورت نیاز نخواهند داشت و گاهی اوقات تنها نواحی محدودی از پوست صورت تحت درمان‌های هایفوتراپی قرار می‌گیرد. پس امکان دارد شما به هایفوتراپی کامل صورت احتیاج نداشته باشید و هزینه‌ هایفوتراپی تا حد ممکن برایتان کم شود.

  • تعداد جلسه‌های درمانی هایفوتراپی

برای بیشتر مراجعه کنندگان تنها یک جلسه درمانی کافی می‌باشد و تاثیرات آن احتمال دارد تا ۲ سال بعد نیز باقی بماند. به خاطر همین قیمت‌ های هایفوتراپی در برابر با ماندگاری آن، بسیار به صرفه‌ می‌باشد. با توجه به پوست، سن و فرآیند پیری پوست متقاضی، امکان دارد تعداد جلسه‌ها و برنامه‌های درمانی عوض شود.

به عنوان مثال تعداد کمی از مراجعه کنندگان باید یک ماه بعد از جلسه‌ی درمانی اول، جلسه‌ی درمانی دیگری را داشته باشند. در بعضی موارد می‌بایست دو جلسه با فاصله‌ی ۶ ماه داشته باشید یا اینکه هر سال یک بار برای ترمیم مجدد هایفوتراپی مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که این موارد در جلسه مشاوره به شما توضیح داده می‌شود.

  • هزینه دریافتی کلینیک‌های که در آن ‌هایفوتراپی انجام می‌شود.

یکی از اثرگذار ترین عامل ها در هزینه هایفوتراپی صورت، میزان قیمت‌ دریافتی کلینیک‌ها می‌باشد. قیمت دریافتی هایفوتراپی در کلینیک های گوناگون طبق موقعیت جغرافیایی که دارند، مشخص می‌شود. مثلا هزینه هایفوتراپی صورت در کلینیک‌های تهران نسبت به دیگر مناطق ایران، امکان دارد کمی زیادتر باشد.

  • پزشک متخصص

دقت کنید که برای انجام روش درمانی هایفوتراپی به دنبال پزشک‌های متخصص و باتجربه بروید. پزشک‌های متخصص و باتجربه عالی ‌ترین خدمات را ارائه نموده و خیالتان بابت نتایج هایفوتراپی آسوده می‌باشد. هایفوتراپی از طریق پزشک‌های متخصص امکان دارد هزینه‌ی بالاتری داشته باشد اما این قیمتی می‌باشد که ضمانت کننده نتایج هایفوتراپی بوده و در واقع شما در اتمام کار رضایت زیادی خواهید داشت.

  • نوع دستگاه‌هایی که در هایفوتراپی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کلینیک‌های که از عالی‌ترین دستگاه‌‌ها برای هایفوتراپی استفاده می‌نمایند قطعا قیمت زیادی را از بیماران درخواست می‌کنند. به این نکته توجه داشته باشید که دستگاه‌های هایفوتراپی خوب، ضمانت کننده نتیجه‌ی  عمل‌ هایفوتراپی می باشد، پس کلینیکی را انتخاب کنید که از امکانات جدیدی استفاده می‌کنند. لازم به ذکر است که دستگاه هایی که در عمل ‌هایفوتراپی استفاده می‌شود یک دستگاه عادی نیست و هزینه‌ی بسیار بالایی دارند. مشاهده شده که در کلینیک‌های نا معتبر از دستگاه‌های دیگری استفاده می‌نمایند که نتایج خوبی را برای متقاضی ندارند و این مسئله‌ای می‌باشد که می‌بایست پس از انجام عمل به خوبی در مورد هایفوتراپی پرس‌ و جو کنید.

  • وزن و سن کسانی که برای استفاده از هایفوتراپی مراجعه می‌کنند.

سن و وزن مراجعه کنندگان در هزینه  هایفوتراپی صورت تاثیر زیادی دارد. هر اندازه که فرد از نظر سنی مسن باشد، قطعا چین و چروک های پوستش زیادتر خواهد بود و در نتیجه می‌بایست زمان و وقت بیشتری را صرفه هایفوتراپی این فرد نمود‌. از نظر وزن و اندازه هم هر چه قدر که متقاضی چاق و تپل تر باشد، هزینه بیشتری در قبال انجام هایفوتراپی صورت پرداخت خواهد کرد.

هایفوتراپی چیست؟

 هایفوتراپی یکی از روش‌های از بین‌ بردن چین و چروک پوست و جوان کردن پوست است. در هایفوتراپی از امواج فرا صوت برای رفع مشکلات استفاده می‌شود. روند کار دستگاه هایفوتراپی به این صورت می‌باشد که امواج فرا صوت به لایه‌های پوست تابانده شده و گرما به سلول‌های مد نظر می‌رسد و در نتیجه بدن برای ترمیم نمودن آن ها از خود واکنش نشان می‌دهد. در نتیجه این کار کلاژن ساخته می‌شود و به این ترتیب پوست جوان می‌گردد. لازم به ذکر است که این روش ، یک روش کاملا غیر تهاجمی بوده و روی لایه‌های میانی و عمیق پوست تاثیر می‌گذارد و موجب تحریک ساخت کلاژن و الاستین در پوست می‌شود. هم چنین این روش بدون درد و بدون عوارض بوده و در مدت زمان کمی انجام می‌شود.

جمع بندی در رابطه با هزینه هایفوتراپی صورت

به‌ صورت کلی هزینه هایفوتراپی صورت به عامل های مختلفی بر اساس تشخیص پزشک درمان‌ کننده وابسته است. عواملی مانند پوست و ضخامت لایه های چربی، تعداد جلسه‌های درمانی مورد نیاز بیمار، چین و چروک‌ ها و افتادگی پوست، هزینه‌ی دریافتی پزشک معالج، امکانات کلینیک زیبایی و… در هزینه هایفوتراپی صورت تاثیر گذار هستند.

لازم به ذکر است که قیمت این روش جوانسازی در برابر با دیگر روش‌ها مثل لیزر و لیفت صورت، با توجه به اثرگذاری آن، کمتر می‌باشد. البته این قیمت‌ها با توجه به محل زندگی متفاوت هستند، در شهرستان‌ ها قیمت‌های درمانی به خاطر تعداد کم بیماران روستا و قدیمی بودن دستگاه‌های مورد استفاده کمتر می‌باشد. البته بی تجربه بودن پزشکان نیز در این باره تاثیر زیادی دارد. تقریبا قیمت‌های دقیق در جلسه‌های مشاوره و پس از بررسی دقیق پزشک به بیمار اطلاع داده می‌شود.

 توجه داشته باشید که هیچ ارزانی بی دلیل نمی‌باشد و توصیه می‌کنیم از انجام خدمات زیبایی در مراکزی مانند بهداشت و درمانگاه های با هزینه‌های ارزان و بی کیفیت خودداری کنید تا از آسیب‌ های ناشی از آن در امان بمانید. گاهی وقت‌ ها شاهد انجام هایفوتراپی صورت به کمک تکنسین یا افراد غیر متخصص هستیم، در این صورت درست است که هزینه‌ کمی پرداخت خواهید کرد ولی عوارض جبران ناپذیری نیز در پی خواهد داشت. پس قطعا در نظر داشته باشید که این‌ کار حتما باید توسط یک پزشک متخصص انجام بگیرد چراکه انجام این روش درمانی به کمک یک پزشک متخصص بهترین نتایج را برای بیمار به دنبال خواهد داشت.

سوالات درمورد هزینه هایفوتراپی صورت

از هایفوتراپی برای کدام ناحیه های بدن استفاده می‌شود؟

با انجام هایفوتراپی اصلاح کردن و جوان‌سازی پوست، لیفتینگ ابرو، چشم، صورت، گردن، سینه، بازو ها و آرنج ها قابل انجام می‌باشد.

نسبت به هزینه هایفوتراپی، نتایج آن تا چه زمانی باقی می‌ماند؟

هایفوتراپی تقریبا یک الی دو سال ماندگاری دارد.

آیا بیشتر از یک جلسه برای انجام این روش درمانی لازم می‌باشد؟

با توجه به سن، نوع پوست متقاضی و ناحیه تحت درمانی ممکن است که متخصص پوست و مو، از روش ها و جلسه‌های درمانی دیگر استفاده کنند.

5/5 - (8 امتیاز)

بهترین کلینیک زیبایی زعفرانیه تهران

کلینیک لیزر سنتر
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *