قیمت لیزر کل بدن

قیمت لیزر کل بدن در کلینیک‌های مختلف چقدر است؟

لیزر راهی سریع، ایمن و ایده‌آل برای حذف دائمی موهای زائد بدن است. انواع مختلف دستگاه‌های لیزر، از جمله دایود و الکساندریت با اعمال طول موج‌های مختلف بر فولیکول موها تاثیر می‌گذارند و موجب ضعیف شدن آن‌ها و در نتیجه حذف موهای زائد بدن می‌شوند. هزینه لیزر نسبت به سایر روش‌های زدودن موها، شاید در نگاه اول کمی بالا به نظر برسد، اما در دراز مدت کاملا مقرون به صرفه خواهد بود.. با سرچ در گوگل و مشاهده قیمت‌ها متوجه می‌شوید که کلینیک‌های متعدد، تفاوت قیمتی زیادی دارند، اما دلیل این تفاوت‌ قیمتی چیست؟ این مطلب را دنبال کنید تا دلیل تفاوت قیمت لیزر کل بدن در کلینیک‌های مختلف را متوجه شوید.

قیمت لیزر کل بدن

چه عواملی بر قیمت لیزر کل بدن تاثیر می‌گذارد؟

همانطور که گفتیم، لیزر برای از بین بردن سریع، ایمن، بدون درد و دائمی موهای زائد ایده‌آل است. لیزر درمانی در چند جلسه می‌تواند هر گونه موهای زائد در نواحی مختلف بدن از جمله، صورت، دست‌ها، زیر بغل، سینه، کمر، بیکینی و پاها را از بین ببرد.
شما می‌توانید هر قسمت از بدن که تمایل دارید را لیزر کنید. اما زمانی که پکیج فول بادی لیزر را انتخاب می‌کنید، متخصص لیزر در طی چند جلسه لیزر درمانی، تقریبا موهای تمام قسمت‌های بدن شما را از بین می‌برد. قیمت لیزر کل بدن در هر جلسه به مراتب بالاتر از لیزر فقط قسمت‌هایی از بدن است، اما پکیج فول بادی می‌تواند هزینه کل لیزر درمانی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

قیمت لیزر کل بدن
 • یکی از عوامل تاثیرگذار بر هزینه لیزر موهای زائد، تعداد جلسات است. تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد هزینه نهایی درمان را تعیین می‌کند. معمولا حداقل 6 جلسه برای اکثر افراد برای رسیدن به نتایج مطلوب توصیه می‌شود. با این حال، تعداد جلسات ممکن است در برخی افراد به دلیل، سرعت بالای رشد مجدد مو و عوامل دیگر متفاوت باشد. متخصص پوست تعداد جلسات مورد نیاز برای هر فرد را بر اساس میزان رشد مجدد مو، رنگ پوست، بافت مو و غیره تعیین می‌کند.
 • تراکم موهای بدن در افراد مختلف متفاوت است و نقش مهمی در تعیین قیمت لیزر کل بدن دارد. اگر فردی موهای متراکم‌تری داشته باشد، جلسات بیشتری نیاز دارد و در نتیجه هزینه کلی نیز افزایش می‌یابد.
 • عامل مهم دیگر در هزینة نهایی نوع و بافت موها است. افرادی با موهای زبر باید جلسات بیشتری را برای دستیابی به نتایج مطلوب انجام دهند. معمولا مردان موهای زبرتر و ضخیم‌تری دارند که موجب افزایش هزینه لیزر برای آن‌ها می‌شود.
  به همین دلیل است که در پکیچ‌های مختلف قیمت لیزر کل بدن برای اقایان و خانم‌ها و همچنین، در افراد کم مو و پر مو متفاوت است.
 • علاوه بر این‌ها، نوع پوست و وضعیت سلامتی آن، تعیین کننده هزینه لیزر است. افرادی که رنگ پوست تیره‌تری دارند، در مقایسه با افرادی که رنگ پوست روشن‌تری دارند، معمولاً به جلسات بیشتری نیاز دارند. همچنین، افراد با پوست حساس یا مستعد آلرژی در طول لیزر درمانی به مراقبت ویژه نیاز دارند که منجر می‌شود لیزر درمانی برای آن‌ها نسبت به جلسات معمول با دقت بیشتری انجام شود که منجر به افزایش هزینه نهایی لیزر بدن می‌شود.

در ادامه به عوامل بیشتری می‌پردازیم که بر قیمت نهایی لیزر کل بدن تاثیر گذار است.

تاثیر خدمات و تبحر اپراتور بر قیمت لیزر کل بدن

یک کلینیک ایده‌آل با ارائه بهترین خدمات، مشاوره با متخصص، محیط تمیز و بهداشتی و اپراتورهای ماهر هزینه بیشتری دارد. این یکی از دلایل گران بودن خدمات لیزر در برخی کلینیک‌ها است. مسلما هر چه تبحر اپراتور و تخصص پزشک در تشخیص بهترین دستگاه برای پوست شما بیشتر باشد، پوست با آسیب کمتری روبرو می‌شود و تاثیرگذاری آن نیز بر حذف موهای زائد بیشتر نمایان می شود.
برخی کلینیک‌های ممکن است تمام این خدمات را در سطح پایین‌تری ارائه دهند تا با کاهش هزینه‌های خود بتوانند در نهایت، قیمت لیزر کل بدن را نیز کم‌تر کنند. اما به طور کلی، قیمت بالاتر و نجومی نیز تضمین کننده کیفیت لیزر موهای زائد نخواهد بود. به طور کل، برای اطمینان از ارائه بهترین خدمات، مرکز لیزری را انتخاب کنید که با قیمت معقول و دستگاه مناسب خدمات خوبی را ارائه دهد و بر سلامت پوست شما تاثیر منفی نگذارد. برای انتخاب یک کلینیک مناسب بهتر است از قبل تحقیق کنید و گول تبلیغات پرزرق و برق را نخورید.

نوع دستگاه چه تاثیری بر قیمت لیزر کل بدن موثر است؟

تجهیزات و دستگاه‌های مختلفی جهت از بین بردن موهای زائد در کلینیک‌های مختلف استفاده می‌‌شوند. هر دستگاه بر اساس نوع پوست و رنگ مو برای افراد مختلف مناسب هستند. هر چند، برخی از دستگاه‌ها طیف وسیعی از پوست‌ها را پوشش می‌دهند. دستگاه‌‌های معروف و مجبوب لیزر بدن عبارتند از، Ruby با 694 نانومتر، الکساندرایت با 755 نانومتر، دایود با 810 نانومتر و Nd YAG با 1064 نانومیر، که همگی بر پوست‌های خاصی موثر هستند.
اخیراً، دستگاه‌ جدیدتری به نام سوپرانو Ice Platinum، ترکیبی از سه طول موج 755، 810 و 1064 نانومتر را در یک پالس منتشر می‌کند و بدون هیچ خطری موجب کاهش موثر موهای بدن می‌شود.
معمولا نوع دستگاه‌ها در کلینیک‌های مختلف از عوامل اصلی تعیین کننده قیمت لیزر کل بدن هستند. دستگاه‌های قوی‌تر معمولا هزینه و قابلیت اطمینان بیشتری نیز دارند.

تاثیر دستگاه بر قیمت لیزر کل بدن
 • Ruby

 دستگاه لیزر روبی قدیمی‌ترین نوع لیزر است که برای رفع موهای زائد استفاده می‌شود. روبی برای انواع موهای روشن و نازک بهترین عملکرد را دارد و تقریبا برای افرادی با پوست تیره و برنزه قابل استفاده نیست. همچنین، این دستگاه ناحیه نسبتاً کوچکتری را نسبت به سایر لیزرها پوشش می‌دهد.

 • الکساندرایت

طول موج 755 الکساندرایت به خوبی توسط کروموفور ملانین جذب می‌شود و این دستگاه را برای طیف وسیعی از انواع موهای رنگ روشن و نازک ایده‌آل می‌کند. از آنجایی که از بین بردن ملانین کروموفور برای از بین بردن موهای زائد ضروری است، طول موج 755، این لیزر را به یک وسیله عالی برای از بین بردن موهای بدن تبدیل کرده است. این طول موج به ویژه برای موهای مناطقی مانند دور ابرو و بالای لب موثر است.

 • لیزر دایود

طول موج کلاسیک در لیزر درمانی موهای زائد، طول موج 808 نانومتر است که با نفوذ به عمق فولیکول مو و ارائه قدرت متوسط سطح بالا، نرخ تکرار بالا و اندازه بزرگ 2 سانتی‌متری، درمان نسبتا سریعی دارد. طول موج 808 نانومتر سطح جذب ملانین متوسط دارد که آن را برای پوست‌های تیره‌تر ایمن می‌کند. نفوذ عمیق امواج آن برآمدگی و پیاز فولیکول مو را هدف قرار می‌دهد در حالی که، نفوذ متوسط در عمق بافت، آن را برای بازوها، پاها، گونه‌ها و ریش ایده‌آل می‌کند.

 • Nd YAG

طول موج این دستگاه 1064 نانومتر است که ملانین آن را کمتر جذب می‌کند. این دستگاه یک راه حل متمرکز برای انواع پوست‌های تیره است. در عین حال، طول موج 1064 نانومتر عمیق‌ترین نفوذ فولیکول مو را دارد و پیاز و پاپیلا را هدف قرار می‌دهد و برای موهای با ریشة عمیق‌تر در مناطقی مانند پوست سر، زیر بغل و نواحی بیکینی مناسب‌تر‌ است.

 • سوپرانو Ice Platinum

دستگاه پلاتینیوم سوپرانو Ice Platinum ، سه طول موج لیزر را در یک هندپیس ترکیب می‌کند و به طور همزمان اعماق بافت‌های مختلف پوست و همچنین ساختار آناتومیک فولیکول مو را هدف قرار می‌دهد. این دستگاه‌ها با ترکیب سطوح جذب و نفوذ سه طول موج مختلف، راحتی بیشتر و درمانی ایمن‌تر و جامع‌تر را بری رفع موهای زائد به ارمغان می‌آورند. هر کدام از این طول موج‌های موثر ساختارهای مختلفی از جمله ناحیه bulge فولیکول، پیاز مو و پاپیلا را هدف قرار می‌دهند. ترکیب این 3 طول موج که طیف وسیعی از رنگ پوست‌ها و حتی پوست‌های برنزه را پوشش می‌دهد، عملا بدون درد است و ایمنی بالایی نیز دارد. دستگاه‌های پلاتینیوم ممکن است به دلیل قدرت بیشتر قیمت لیزر کل بدن را نیز افزایش دهند.

تفاوت قیمت لیزر کل بدن در زنان و آقایان

تفاوت قیمت لیزر کل بدن در زنان و آقایان

موهای مردان به دلیل هورمون تستوسترون ضخیم‌تر هستند، ریشه عمیق‌تری دارند و الگوی موی وسیع‌تری دارند. بدین ترتیب، نیاز به تعداد جلسات بیشتری با زمان طولانی‌تر دارند که هزینه نهایی را افزایش می‌دهد.
وسعت نواحی مختلف نیز بر هزینه لیزر موهای زائد مردان تاثیر می‌گذارد. هر چه ناحیه موردنظر بزرگتر باشد، تکنسین به زمان بیشتری برای تکمیل جلسه نیاز خواهند داشت. همچنین، برخی از مناطق به دلیل ضخیم‌تر بودن موها به زمان بیشتری برای درمان نیاز دارند. تمام این عوامل باعث می‌شود قیمت لیزر کل بدن در آقایان کمی بیشتر از خانم‌ها باشد.

نکات قبل از لیزر مو های زائد

نکات قبل از لیزر موهای زائد برای نتیجه گرفتن بهتر لیزر حتما باید جدی گرفته شوند، یکی از این نکات شیو قبل از لیزر است.

حرف آخر درباره قیمت لیزر کل بدن

روش‌های حذف موهای زائد از نظر هزینه متفاوت هستند، لیزر موهای زائد نیز شاید در ابتدا گران‌تر به نظر برسد، اما در دراز مدت بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. به طور کلی تراکم موها، بافت موها، خدمات کلینیک، نوع دستگاه و تعداد جلسات از جمله عواملی هستند که هنگام تخمین قیمت لیزر کل بدن اهمیت دارند. بسیاری از کلینیک‌ها در زمان‌های خاصی تخفیف ارائه می‌دهند و یا اگر هزینه 6 تا 10 جلسه را از قبل پرداخت کنید، تخفیف قابل توجهی در هزینه کلی منظور می‌کنند. پکیج‌های فول بادی که لیزر تمام نقاط بدن را شامل می‌شود معمولا به صرفه‌تر و اقتصادی‌تر است و در چند جلسه شما را شر موهای زائد کل بدن خلاص می‌کند.

پرسش و پاسخ درباره قیمت لیزر کل بدن:

چه عواملی بر قیمت لیزر کل بدن موثر است؟

عواملی مانند ضخامت و تراکم‌ موهای بدن، خدمات ارائه شده از طرف کلینینک، نوع دستگاه لیزر و ماهر بودن تکنسین لیزر بر قیمت لیزر کل بدن موثر است.

آیا لیزر موهای زائد در کلینیک‌های مختلف قیمت متفاوتی دارد؟

بله. قیمت متفاوت کلینیک‌ها به دلیل ارائه نوع خدمات، معروفیت پزشک و کلینیک و تبحر تکنسین‌ها است.

لیزر برای از بین بردن موهای کدام قسمت از بدن مناسب است؟

موهای زائد تمام نواحی بدن از جمله دست، پا، بیکینی، انگشتان، سینه، باسن، شکم، صورت، گوش و کمر را می‌توان با کمک لیزر درمانی از بین برد.

چرا قیمت لیزر کل بدن در آقایان و خانم‌ها متفاوت است؟

در مردان به دلیل ضخامت بیشتر موها، تراکم بالاتر و وسیع بودن نواحی پر مو قیمت هر جلسه لیزر نیز کمی بیشتر از خانم‌ها است.

5/5 - (6 امتیاز)

بهترین کلینیک زیبایی زعفرانیه تهران

کلینیک لیزر سنتر
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *