بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران

فهرست محتوا نمایش

لیزر موهای زائد یکی از موثرترین و ایمن‌ترین روش‌های حذف دائمی موهای زائد بدن به حساب می‌آید. تحقیقات بسیاری بر این تکنیک حذف موهای زائد انجام شده و امروز با قطعیت می‌توان در مورد تاثیر آن نظر داد. با کمک لیزر مو به طور دائمی و یا در دراز مدت می‌توانید از شر موهای زائد رها شوید. اما کلینیکی که در آن اقدام به لیزر انجام می‌دهید تاثیر زیادی در نتیجه دهی مثبت دارد. دستگاه‌های مورد استفاده در کلینیک‌ها و همینطور حضور پزشک متخصص در انتخاب دستگاه و تنظیمات متناسب با هر فرد تعیین کننده اصلی نتیجه لیزر است. میزان رضایت از لیزر در بین متقاضیان بسیار زیاد است ولی در عین حال تعداد زیادی از افراد، نتایج رضایت بخشی از آن دریافت نخواهند کرد. تجربه ما نشان داده که این عدم رضایت، معمولاً ناشی از مراجعه به کلینیک‌هایی است که کیفیت کار بالایی ندارند. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد بهترین مرکز لیزر موهای زائد اطلاعات کسب کنید.

ویژگی‌های بهترین مرکز لیزر موهای زائد چیست؟

بهترین مرکز لیزر موهای زائد
بهترین مرکز لیزر موهای زائد

1.      دارای پزشک مختصص و کادر مجرب است

اگر کلینک لیزر، مسئول فنی (پزشک متخصص پوست و مو) نداشته باشد تا بقیه بتوانند از نظر پزشکی به او اعتماد کنند، امکان دارد سلامتی مر اجعین به خطر بیافتد. علاوه بر این همیشه بهتر است جلسات لیزر با مشورت با پزشک شروع شوند تا بهترین تکنیک درمان برای فرد انتخاب شود. در کلینیک پوست، مو و زیبایی لیرز سنتر، مراجعین از پشتیبانی پزشکی حرفه‌ای برخوردار شده و می‌توانند اطمینان داشته باشند که با وجود تکنسین‌های حرفه‌ای و با تجربه به همراه حمایت و پشتیبانی پزشکان متخصص، بهترین درمان لیزر موهای زائد را دریافت خواهند کرد.

2.      بهترین مرکز لیزر موهای زائد حتما مجوزهای لازم را دارد

انجام هر گونه عمل زیبایی یا پزشکی در کلینیک یا مطبی که مجوزهای لازم را ندارد، اشتباه محض است. به علت سخت گیری‌های وزارت بهداشت و درمان و همینطور هزینه‌هایی که اخذ مجوزها دارند، بسیاری از مرکزها بدون مجوز در حال فعالیت هستند. این کلینیک‌ها با توجه به اینکه تحت نظارت نیستند، امکان دارد خدماتی که ارائه می‌دهند استاندارد نباشد و به سلامتی افراد آسیب برسانند. در کلینیک پوست، مو و زیبایی لیزر سنتر، تمامی مجوزهای لازم گرفته شده است و تمامی مراحل تحت نظارت سخت گیرانه بازرسان وزارت بهداشت و درمان صورت می‌گیرد.

3. بهترین مرکز لیزر موهای زائد از دستگاه‌های اورجینال و استاندارد استفاده می‌کند

دیگر موضوع مهمی که باید در نظر داشته باشید، دستگاه لیزری است که در کلینیک برای لیزر موهای زائد مورد استفاده قرار می‌گیرد. کلینیک‌های بسیاری هنوز از دستگاه‌های قدیمی استفاده می‌نمایند که نتایج آنها ۱۰۰% نیست یا روی پوست‌های تیره تأثیر چندانی ندارند. از این جهت، باید مطمئن شوید که کلینیک انتخابی شما از دستگاه‌های لیزر استاندارد و به روز با درجه پزشکی کیفیت بالا استفاده می‌کند که کم شدن موی دائمی را بدون عوارض جانبی ارائه می‌دهد. سیستم‌های کهنه می‌توانند روی تمامی انواع پوستی به جز پوست‌های تیره عمل کنند. دستگاه‌های جدید روی تمام انواع و رنگ‌های پوست و حتی برای مردانی با حجم زیاد مو، مناسب هستند.

4.      از تحت درمان قرار گرفتن با دستگاه‌های لیزر بدون نام خودداری فرمایید.

در گذشته مرکزهای لیزر از دستگاه‌های IPL ارزان قیمت استفاده می‌کردند. بیماران در بهترین حالت، نتیجه‌ای دریافت نمی‌کردند و در بدترین حالت می‌سوختند. امروزه، متقاضیان لیزر عاقلانه‌تر برخورد کرده و در مورد دستگاههای لیزر سؤال می‌کنند.

5.     بهترین مرکز لیزر موهای زائد هزینه منطقی دارد

پیش از شروع جست و جوی برای بهترین کلینیک لیزر در تهران، باید هزینه را در نظر بگیرید. قبل از هر کاری، منابع مالی خود و مقدار پولی را که می‌توانید برای لیزر صرف کنید، بررسی کنید. مرحله بعدی، تحقیق در مورد متوسط هزینه‌ها می‌باشد. دقت داشته باشید که با انجام لیزر موهای زائد با هزینه کم، سلامتی خود را در معرض خطر قرار خواهید داد. همیشه در نظر داشته باشید که هیچ ارزانی‌ای بی دلیل نیست. پس به دنبال خدمات با کیفیت با قیمت منطقی باشید. کلینیک لیرز سنتر برای لیزر موهای زائد و دیگر خدمات زیبایی، از بهترین و گران‌ترین مواد، وسایل و دستگاه‌ها استفاده می‌شود. پس در این مورد اطمینان کامل داشته باشید.

6.      بهترین مرکز لیزر موهای زائد حتما نمونه کار و شهرت خوبی دارد

هنگامی که به دنبال بهترین کلینیک لیزر موهای زائد هستید، ارزیابی تخصص و تجرب تکنسین‌ها، اهمیت بسیاری دارد. برای اینکار می‌توانید روی وب سایت کلینیک، عکس‌های قبل و بعد مشتریان را نگاه کنید. البته به علت حساسیت مراجعه کنندگان، عکس برداری در حین انجام لیزر به ندرت صورت می‌گیرد. همینطور می‌توانید نظرات مشتریان را به صورت آنلاین روی وب سایت بخوانید و بازبینی‌ها و رتبه بندی‌های آنها را مورد بررسی قرار دهید. تلاش کنید با مشتریان قبلی کلینیک صحبت کنید و ماندگاری نتایج آنها را با چشم خود ببینید تا هرگونه شک و تردیدی را از بین ببرد. اگر برای لیزرموهای زائد خود به یک مرکز تخصصی لیزر می‌روید، از زیر نظر پزشک بودن آن اطمینان حاصل کنید. تکنسین لیزر یا فرد ارائه دهنده ی خدمات باید مجوز و صلاحیت استفاده از دستگاه‌های لیزر را داشته باشد و همینطور در حوزه‌ی لیزر موهای زائد تخصص داشته باشد.

انواع فناوری دستگاه لیزر موهای زائد

برای لیزر موهای زائد می‌توان از چندین نوع دستگاه استفاده کرد که هر یک تاثیر زیادی در از بین بردن موهای زائد دارند؛ هر یک طول موج و فناوری خاصی دارند که برای نوعی از پوست مناسب می‌باشند؛ در ادامه بعصی از آن‌ها را برای شما ذکر خواهیم کرد:

انواع فناوری دستگاه لیزر موهای زائد

لیزر الکساندرایت

این نوع لیزر در بیشتر کلینیک‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و موهای زائد را به خوبی از بین خواهد برد؛ طول موجی که این دستگاه دارد، برابر با 755 نانومتر است؛ این دستگاه برای کسانی مناسب است که رنگ پوستشان سفید و روشن است؛ این افراد می‌توانند بهترین نتیجه را از این نوع فناوری بگیرند؛ علت این موضوع این است که باعث جذب شدن انرژی موجود در ملانین‌های فولیکول مو می‌شود ولی افرادی که پوست‌ تیره‌تر دارند، ملانین موجود در پوست نیز توسط دستگاه جذب می‌شود و پوست می‌سوزد.

لیزر دایود

بعد از پیدایش لیزر الکساندرایت، این نوع لیزر در بازار دیده شد که دارای طول موجی برابر 800 تا 810 نانومتر می باشد؛ لیزر دایود توانایی این را دارد تا به خوبی به عمق فولیکول مو نفوذ کند و خطر کمتری برای پوست در برابر اشعه‌ها داشته باشد؛ می‌توان از این نوع لیزر برای افرادی که پوست کمی تیره دارند نیز استفاده کرد و در ضمن پوست‌های تیپ یک تا پنج می‌توانند نتایج بسیار خوبی از این تکنیک بگیرند. به علت جدید بودن فناوری دایود، هنوز پزشکان نتوانستند به خوبی بر روی آن تحقیق انجام دهند، اما مشخص شده است که افراد نتیجه بسیار خوبی بعد از گذشت هجده ماه از این تکنیک می‌گیرند و 70 درصد از موهای زائدشان رفع می‌شود؛ دایود برای افرادی که پوست‌های روشن تا متوسط دارند، طراحی شده است و تاثیر بسیار خوبی بر روی موهای تیره و ضخیم دارد.

لیزر ان دی یاگ

این نوع فناوری بسیار مدرن و جدید می‌باشد و طول موجی برابر 1064 نانومتر دارد و برای پوست‌هایی که برنزه و تیره هستند مناسب است؛ در ضمن این دستگاه می‌تواند تمامی طیف‌‌های تیپ‌‌های پوستی را از تیپ 1 الی 6 پوشش دهد.

اصلی ترین نواحی کاربرد لیزر موهای زائد

·         لیزر پا: ۶ الی ۸ جلسه  (اثر دائمی)

لیزر موهای زائد پا جزو متداول‌ترین انواع لیزر می‌باشد. در این تکنیک کل پا، پنجه‌ها، و نقاطی همچون ساق و ران‌ها پاکسازی می‌شوند. معمولا لیزر بیکینی هم همراه با کل پا انجام می‌شود.

·         لیزر صورت: کم‌تر از ۱۰ دقیقه (بیش از ۸ جلسه)

در لیزر صورت، موهای زائد چانه، دور لب، گردن، زیر گلو و دور ابروها و چشم‌ها پاکسازی می‌شوند.

·         لیزر زیر بغل: کمتر از ۱۰ دقیقه (حداقل ۴ جلسه)

لیزر موهای زیر بغل، ساده و بدون درد صورت می‌گیرد. این کار جدا از پاکسازی، رشد موها را در آینده کمتر خواهد کرد و موجب رفع تیرگی و روشن‌تر شدن این قسمت بدن هم می‌شود.

·         لیزر بیکینی (واژن): اثر دائمی (۶ تا ۸ جلسه)

تاثیر لیزر در رفع موهای زائد ناحیه تناسلی، از سایر نقاط بدن بیشتر می‌باشد. لیزر، ریشهٔ موها و بخش‌های تیره در این نواحی را رفع می‌کند و موجب روشن‌تر شدن پوست می‌شود.

·         لیزر تمام بدن (فول بادی):‌ بین ۲ تا ۳ ساعت (۶ تا ۸ جلسه)

معمولا هزینه و مدت زمان لیزر فول بادی کمتر از لیزر دیگر نقاط بدن به صورت جداگانه است. در صورتی که موهای زائد تمام بدن لیزر شود، بدن بهتر و سریع‌تر به حالت طبیعی برمی‌گردد. با انجام این کار بخش‌های آسیب‌دیدهٔ پوست نیز ترمیم می‌شوند.

پرسش و پاسخ در مورد بهترین مرکز لیزر موهای زائد:

با تجربه ترین و بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران کجاست؟

معمولا بهترین نتیجه دهی لیزر را در مراکزی خواهید داشت که خدمات آنها تحت نظر پزشک متخصص پوست و مو انجام می شود. پزشک با بررسی نوع پوست، مو و شرایط بالینی هر فرد بهترین روش و دستگاه مناسب را برای جوابدهی مطلوب توصیه می نماید.

آیا در بهترین مرکز لیزر موهای زائد خدمات توسط پزشک انجام می شود؟

خیر. خدمات لیزر توسط اپراتورهای اموزش دیده و باتجربه با نظارت پزشک انجام می شود.

5/5 - (6 امتیاز)

بهترین کلینیک زیبایی زعفرانیه تهران

کلینیک لیزر سنتر
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *