هزینه رفع غبغب در یک جلسه

هزینه رفع غبغب در یک جلسه (سال ۱۴۰۲)

فهرست محتوا نمایش

روش های رفع غبغب امروزه زیاد هستند که تمامی این روش‌ها، تست شده و کارآمد هستند. اما اکثر افراد به دنبال سریعترین روش برای رفع غبغب خود میگردند. به طوری که با یک جلسه درمان بتوانند آن را از بین ببرند.
اگر شما نیز به دنبال روش های رفع غبغب خود با یک جلسه هستید، در ادامه با ما همراه باشید تا سریعترین روش های رفع غبغب و هزینه رفع غبغب در یک جلسه را با یکدیگر بررسی کنیم.

برای مشاهده نمونه رفع غبغب در کلینیک لیزر سنتر زعفرانیه، با ما همراه باشید.

غبغب چیست؟

غبغب در اثر جمع شدن چربی های زیر پوستی در ناحیه بین چانه و گردن ایجاد می شود. غبغب ممکن است به صورت مادرزادی در یک فرد وجود داشته باشد و یا در اثر چاقی فرد، چربی در زیر چانه جمع شود و غبغب را ایجاد کند.
از آنجایی که غبغب بخش بسیار برجسته‌ای از ظاهر فیزیکی و زیبایی شما است، داشتن آن، می‌تواند بر روی عزت نفس شما اثرات منفی بگذارد. غبغب می تواند شما را فردی ناسالم و چاق نشان دهد. از این رو اکثر افرادی که به هر دلیلی به غبغب دچار هستند، به دنبال یک راه مطمئن و سریع برای رفع آن میگردند.

سریعترین راه رفع غبغب کدام است؟

جراحی لیپوساکشن غبغب و هزینه آن

جراحی لیپوساکشن غبغب یکی از بهترین راه ها برای از بین بردن چربی ها در این قسمت و فرم دادن به آن است.
جراحی لیپوساکشن غبغب به طور معمول کمتر از یک ساعت طول می کشد و حدوداً به 3 روز استراحت نیاز دارد که کبودی و تورم کاهش پیدا کند. در جراحی لیپوساکشن غبغب، پزشک، دو نقطه بسیار کوچک درست زیر چانه شما ایجاد میکند. از طریق این نقاط کوچک ایجاد شده، لوله فلزی نازک وارد می شود، که اجازه می دهد چربی های اضافی ذوب بشوند و آن ها را با مکش از بدن خارج می کند.

هزینه عمل غبغب چقدره؟ (هزینه ساکشن غبغب) در کلینیک رفع غبغب در تهران

هزینه رفع غبغب با جراحی لیپوماتیک در کلینیک لیزر سنتر، 8,000,000 میلیون تومان می باشد. نمونه کار کلینیک را در ادامه مشاهیده می کنید، برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

قبل و بعد رفع غبغب با جراحی لیپو ساکشن
هزینه رفع غبغب در یک جلسه
عکس رفع غبغب با جراحی لیپوماتیک

مشاوره تلفنی و رزرو 22179492-021

مجهزترین کلینیک زیبایی زعفرانیه
کلینیک لیزر سنتر

تماس تلفنی

اگر احساس می کنید دچار عوارض بوتاکس شده اید با ما تماس بگیرید.❤️

لیپوساکشن غبغب با دستگاه پال

لیپوساکشن غبغب با دستگاه پال یکی از بهترین روش ها برای استخراج چربی از اعضای مختلف بدن به شمار می آید. دستگاه پال، ارتعاشاتی را تولید میکند که به این ترتیب چربی ها را سست و تخریب می کند. در نتیجه دیگر لازم نیست برای جدا کردن چربی ها جراح فشاری را وارد بکند و به همین دلیل با انرژی بیشتری عمل را انجام می ‌دهد‌. این موارد باعث می‌ شود نتیجه بهتر و دقیق تری حاصل شود و در نهایت قیمت عمل لیپوساکشن غبغب با دستگاه پال مقداری بیشتر از روش ‌های سنتی باشد.

لیپوساکشن غبعب به روش اولترازد

لیپوساکشن غبغب به روش الترازد از امواج ماوراء صوت برای تضعیف بافت چربی ها استفاده میکند. این امواج قدرت بالایی دارند که باعث میشود چربی ها را به راحتی خرد شوند. هزینه لیپوساکشن غبغب به روش اولترازد را تنها هنگامی می توان مشخص کرد که بیمار معاینه شود. نسبت به روش های دیگر از این روش کمتر استفاده می ‌شود.

لیفت غبغب و هزینه آن

لیفت غبغب می‌تواند افتادگی پوست در ناحیه غبغب را برطرف بکند. ماهیچه‌های زیر چانه را کشیده و سفت کند همچنین خطوطی طبیعی برای چهره ایجاد کند. لیفت غبغب ویژگی‌های چهره را زیباتر کرده و حتی باعث می‌شود که صورت‌تان لاغرتر به نظر برسد.
لیفت غبغب برای رفع غبغب یک روش مطمئن برای افرادی است که به افتادگی پوست در ناحیه زیر گردن دچار شده اند. خط فک در روش لیفت غبغب به صورت مشخص نمایان می‌شود و فرم جدید به خود می‌گیرد. در عمل لیفت غبغب دوران نقاهتی وجود ندارد و فقط در صورت تشخیص پزشک چند روز استفاده از گردنبند طبی ضرورت دارد. شما با لیفت غبغب میتوانید به سرعت و در یک جلسه از شر غبغب خود خلاص شوید.

هزینه لیفت غبغب چه قدر است؟

هزینه لیفت غبغب

هزینه لیفت غبغب به عوامل متعددی از جمله فرم غبغب شما بستگی دارد. میزان چربی مجتمع در ناحیه ی غبغب نیز یکی از عوامل مهم تأثیرگذار در تعیین هزینه ی لیفت غبغب خواهد بود. علاوه بر آن، میزان متبحر بودن و تخصص پزشک، میزان اعتبار کلینیک تخصصی که به آن مراجعه میکنید، شهر محل سکونت، گسترده بودن ناحیه ی غبغب نیز از عوامل تاثیر گذار در مقدار هزینه لیفت غبغب خواهند بود.
 اما به طور معمول هزینه لیفت غبغب، بین ۶,۰۰۰,۰۰۰ تا ۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان است.

مزوتراپی غبغب و هزینه آن

مزوتراپی غبغب روشی است که در آن ماده ای به ناحیه ی غبغب تزریق می شود که باعث ذوب شدن چربی در آن ناحیه میشود. مزوتراپی غبغب، یک روش درمانی بسیار مفید برای از بین بردن چربی های نقاطی از بدن است که با روش های ورزش و رژیم غذایی از بین نمی رود. این کار به صورت سرپایی انجام شده و کاملا بی عارضه می باشد.
شما با استفاده از روش مزوتراپی میتوانید غبغب خود را به راحتی در یک جلسه از بین بروید و به نتیجه ی مطلوب خود دست یابید.

هزینه ی مزوتراپی غبغب چه قدر است؟

هزینه ی مزوتراپی غبغب

هزینه مزوتراپی غبغب به میزان و گستردگی ناحیه درمان بستگی دارد. در صورتی که ناحیه مورد نظرشما وسیع باشد، قاعدتاً هزینه مزوتراپی غبغب نیز بیشتر خواهد شد. همچنین هر چه میزان و تعداد تزریق های لازم زیاد باشد، هزینه مزوتراپی غبغب هم بالاتر می رود.
اما به طور معمول هزینه مزوتراپی غبغب بین ۸۰۰,۰۰۰ تومان تا ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان است.

هایفوتراپی غبغب و هزینه آن

هایفوتراپی غبغب تقریباً روشی جدید است که به منظور جوانسازی پوست صورت انجام میشود. قبل از شروع هایفوتراپی، پزشک غبغب و نواحی اطراف آن در گردن را کاملا تمیز می‌کند؛ سپس ژل مخصوص رابر روی پوست غبغب میریز‌د. این ژل مانند همان ژلی است که در سونوگرافی استفاده میکنند. بعد‌ از ریختن ژل، دستگاه هایفو بر روی گردن و غبغب فرد قرار گرفته و متناسب با شدت افتادگی یا ضخامت چربی جمع شده در زیر پوست، شدت و مقدار امواج فراصوت تنظیم می‌شوند. این امواج مستقیما به نواحی هدف برخورد می‌کنند و هیچ آسیبی به نواحی اطراف نخواهند زد. انجام هایفوتراپی غبغب نیازی به انجام بی حسی و یا بیهوشی ندارد. زیرا کاملا بدون درد انجام میشود.

هزینه ی هایفوتراپی غبغب چه قدر است؟

هزینه ی هایفوتراپی غبغب

هزینه ی هایفورتراپی غبغب نیز به عوامل متعددی بستگی دارد. هایفوتراپی غبغب به‌شدت افتادگی، ضخامت چربی، تعداد جلسات موردنیاز برای معاینه و درمان و دستمزد پزشک متخصص آن کلینیک وابسته است.
در هایفوتراپی غبغب میتوانید بسته به فرم غبغب خود، با دو الی سه جلسه غبغب خود را به طور کامل از بین ببرید. هر جلسه هایفوتراپی بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقا به طول می انجامد.
به طور معمول هزینه هافوتراپی غبغب بین ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان الی ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان خواهد بود.

هزینه ی لیپوساکشن غبغب چه قدر است؟

هزینه ی لیپوساکشن غبغب

هزینه ی لیپوساکشن غبغب به عوامل مختلفی بستگی دارد. هرچه مهارت پزشک و چربی‌ های جمع شده در این ناحیه گردن بیشتر باشد و هر چه از تجهیزات بهتری برای این عمل استفاده شود، هزینه ی لیپوساکشن غبغب نیز بالاتر میرود. در سال های اخیر هزینه این عمل از 20 تا 30 درصد افزایش داشته است و به حدود ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تا ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان رسیده است.

لیزر کردن غبغب و هزینه آن

لیزر کردن غبغب روشی برای لاغری موضعی است که برای رفع غبغب نیز به کار می‌رود. در روش لیزر کردن غبعب، بعد از بی‌حسی موضعی، سوراخ‌هایی با اندازه ی یک تا دو میلیمتر روی پوست با کمک لیزر ایجاد می‌شود و چربی‌ها با وارد شدن یک فیبر نوری به زیر پوست از بین می‌روند. این فیبر نوری به جای کانولا یا همان لوله‌ی باریک مکنده است. لیزر کردن غبغب یکی از راهکار‌های بسیار جدید در رفع غبغب به شمار میرود.

هزینه ی لیزر غبغب چه قدر است؟

هزینه ی لیزر غبغب نیز به عواملی از جمله میزان چربی در ناحیه غبغب و افتادگی آن، دستگاه مورد استفاده، دستمزد پزشک و محدوده جغرافیایی کلینیک بستگی دارد.

اما به طور معمول هزینه ی لیزر غبغب در یک جلسه بین 1,500,000 تومان الی 2,000,000 خواهد بود.

سخن پایانی در رابطه با هزینه رفع غبغب در یک جلسه

در این مقاله سعی شد تا سریعترین و مطمئن ترین روش های رفع غبغب در یک جلسه به همراه هزینه ی آنها را برای شما همراهان عزیز بررسی کنیم. اگر قصد رفع غبغب خود در یک یا چندجلسه را دارید، میتوانید از روش های ذکر شده استفاده کنید. اما اگر قصد رفع غبغب در طولانی مدت را دارید، استفاده از روش های سنتی نیز میتواند به شما کمک کند. یادتان نرود که با مشورت پزشک متخصص میتوانید بهترین روش برای رفع غبغب خود را انتخاب کرده و به نتیجه ی مطلوب و دلخواه خود دست یابید.

پرسش و پاسخ درباره هزینه رفع غبغب در یک جلسه:

آیا نتیجه از بین بردن غبغب با لیزر به صورت دائمی و ماندگار است؟

در انواع روشهای لیزرغبغب، ممکن است که نتیجه تا حدودی متفاوت باشد، اما بعد از انجام لیزر برای داشتن یک نتیجه پایدار و ثابت، یک رژیم مناسب و سالم و استفاده نکردن از غذاهای پرچرب و همچنین ثابت نگه داشتن وزن، ضروری است.

هزینه ی لیپوساکشن غبغب به چه عواملی بستگی دارد؟

در رابطه با این سوال باید گفت که هرچه مهارت پزشک، چربی های جمع شده در ناحیه غبغب و افتادگی آن بیشتر باشد، به طبع هزینه ی لیپوساکشن نیز بیشتر خواهد بود.

رایج ترین و مطمئن ترین روش برای لیفت غبغب چه روشی است؟

برای لیفت غبغب روش های سریع و جدیدی ارائه شده اند، از جمله لیفت یا نخ، مزولیپولیتیک، کرایولیپولیز، اولتراسوند کویتیشن و روش های رایج دیگر که با مراجعه به پزشک متخصص و مشورت با او، میتوانید بهترین روش درمانی را برای درمان غبغب خود انتخاب کنید.

آیا هزینه ی رفغ غبغب در همه ی شهرها یکسان است؟

هزینه ی رفع غبغب به مهارت و‌ تجربه ی پزشک متخصص و معتبر بودن کلینیک و محدوده ی جغرافیایی آن بستگی دارد و در بازه ی مبالغی که در توضیحات ارائه شد متغیر است.

آیا استفاده از روش های خانگی در رفع غبغب موثر است؟

اگر غبغب شما به حدی بزرگ نیست که الزاما نیازمند به روش های بالا باشد، کمک گرفتن از روش‌های ساده خانگی نیز می‌توانند برای بهبود پوست و برآمدگی غبغب شما برایتان کارآمد باشند. اما این امر در طولانی مدت انجام میشود و نتیجه دیدن از آن قطعی نیست. اگر به دنبال نتیجه ی قطعی و سریع هستید، پیشنهاد ما روش هایی است که در این مقاله ذکر شد.

4.7/5 - (10 امتیاز)

بهترین کلینیک زیبایی زعفرانیه تهران

کلینیک لیزر سنتر
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد

6 پاسخ

  1. هایفو رو دوس دارم امتحان کنم همه میگن جواب میده خداکنه راست باشه. لطفا نمونه کار هم بزارید برامون

  2. من از جراحی میترسیدم، هایفو رو امتحان کردم که خوب بود

  3. سلام خسته نباشید من غبغبمو عمل کنم دائمیه دیگ ؟ ینی امکانش نیست دوباره غبغب دار بشم؟

  4. من رفع غبغب اینجا انجام دادم خیلی راضی بودم.از خانم دکتر و پرسنل تشکر می کنم.