قیمت لیفت صورت با نخ

قیمت لیفت صورت با نخ ✔️

لیفت صورت با نخ | مراقبت بعد از لیفت با نخ

لیفت صورت با نخ یکی از شیوه های بسیار جدید درمان است که نشانه های ظریف پیری در پوست را بین سنین ۳۰ تا ۵۵سال درمان می کند، به همین منظور به شدت کاربردی و پرطرفدار است چرا که کم ترین عوارض را دارد واز طرفی بسیار آسان و زود بازده می باشد.
با توجه به توضیحات فوق این روش درمانی بسیار مقرون به صرفه تر از سایر روشهای درمان می باشد؛ در این مقاله به قیمت لیفت صورت با نخ که یکی از پرسش های پرتعداد است خواهیم پرداخت.

همراهان گرامی اگر سوالی ذهن شما را درگیر کرده با ما تماس بگیرید تا بهترین مشاوره رایگان را به شما ارائه دهیم. همچنین نمونه کار کلینیک ما را مشاهده کنید.👇🏼❤️

عکسهای لیفت صورت با نخ
❤️جوانسازی بی نظیر با لیفت نخ در کلینیک لیزر سنتر❤️
قیمت لیفت صورت با نخ
برای اطلاع دقیق از قیمت با ما تماس بگیرید.

قیمت لیفت صورت با نخ

قیمت لیفت صورت با نخ
قیمت لیفت صورت با نخ

قیمت لیفت صورت با نخ در قیاس با جراحی لیفت صورت بسیار مقرون به صرفه تر است و یکی از مهم ترین پارامتر های درمان یعنی هزینه را به نفع خود تمام می کند.
علاوه برآن لیفت صورت با نخ به نسبت تزریق ژل و بوتاکس بسیار نتایج بهتری را از خود بروز می دهد که باتوجه به تاثیرات مثبتی وماندگاری که دارد از لحاظ قیمت صرفه ی بیشتری خواهد داشت.

لیفت صورت با نخ چیست؟

 لیفت صورت با نخ عمل زیبایی بی خطر و غیر تهاجمی می‌باشد و امروزه در بسیاری از کشورهای دنیا و به‌ ویژه ایران انجام می‌شود. بیمار از لیفت با نخ پاسخ مناسبی دریافت می کند و روش مناسبی برای جوان‌سازی و متعادل سازی پوست صورت و بدن می‌باشد.
از لیفت نخ برای بالا بردن ابرو، از بین بردن چین‌وچروک‌های ریز روی پیشانی، خطوط ریزبالای لب، خط لبخند و خطوط گردن، افتادگی گونه‌ها، درمان افتادگی قسمت‌های زاویه‌دار فک و برای تمام نواحی صورت و گردن همچنین بدن استفاده می‌شود. لیفت نخ عوارض بسیارکمی دارد و اکثرعوارض آن عبارت است از کوفتگی و کبودی پوست. لیفت با نخ را می‌توان در تمامی نقاط گردن و صورت استفاده کرد.

لیفت نخ چیست؟

لیفت نخ که برای کشیده شدن نواحی افتاده  پوست استفاده می شود، به لیفت پر نیز معروف است و طی آن به پوستی که شل شده و افتادگی یا خطوط کم عمق دارد، شکل می‌دهند. لیفت نخ بر خلاف دیگر روش‌های لیفت کم ترین حالت تهاجمی را دارد و نخ‌های خارداری که در این روش استفاده می‌شوند با بافت‌های بدن سازگاری خوبی دارند.عمل thread lift جراحی سبک وسرپایی می‌باشد و نیاز به بستری و استراحت مطلق بعد از عمل وجود ندارد. در بیشتر اوقات یک روز پس از عمل، بیمار می‌تواند کارهای روزمره و همیشگی خود را انجام دهد و نهایتاً به دو الی سه روز استراحت نیاز خواهد داشت و پس از آن می تواند به راحتی به محل کار خود بازگردد.

هزینه لیفت صورت با نخ در ایالات متحده

با توجه به  آخرین آمار انجمن جراحان پلاستیک ایالات متحده، میانگین قیمت لیفت صورت با نخ ۸۰۰۵ دلار می‌باشد. این هزینه میانگینی از کل قیمت تمام شده می باشد.
که هزینه های تمام شده بیهوشی، امکانات اتاق عمل یا دیگر هزینه های مرتبط را شامل نمی‌شود. و نکته حائز اهمیت این است که دستمزد هرجراح برای  لیفت صورت با نخ بر اساس تجربه پزشک متخصص، تکنیک  های مورد استفاده و منطقه ی جغرافیایی کلینیک خواهد بود.

باید توجه داشت اکثر طرح‌های بیمه درمانی جراحی لیفت صورت با نخ یا عوارض آن را به هیچ عنوان پوشش نخواهند داد. هزینه‌ لیفت صورت با نخ معمولا شامل: دستمزد پزشک متخصص، هزینه‌های بیمارستان یا کلینیک  جراحی، هزینه‌های بیهوشی، دارو های مورد استفاده، آزمایش های تجویز شده توسط پزشک می‌شود.
پس درهنگام انتخاب کلینیک وجراح متخصص توجه داشته باشید دارای گواهی بورد  بودن در منطقه برای جراحی لیفت صورت، بسیار حائز اهمیت است و راحتی شما وعدم استرس بسیار کمک کننده در روند درمان است؛ همچنین  در قیمت نهایی لیفت صورت با نخ تاثیر گذار خواهد بود.

هزینه لیفت صورت با نخ به چه پارامترهایی بستگی دارد؟ | عوامل موثر بر قیمت لیفت صورت با نخ

هزینه لیفت صورت با نخ
هزینه لیفت صورت با نخ

1- نوع نخ در هزینه لیفت صورت با نخ:
نخ هایی که در این شیوه کاربرد دارند  انواع مختلفی دارند و مدت زمان ماندگاری و قابلیت های مختلف آن ها در لیفت کردن کاملا متفاوت  است.
برای نمونه  نخ های پیچ دار از دو نوع  نخ های کاگ یا خاردار و نخ های مونو گران تر هستند و برای مشکلات پوستی چون از بین بردن فرورفتگی های پوستی مناسب ترهستند و استفاده می شوند.
اما نخ های مونو نخ های یکدست و بدون خار هستند که تاثیر شان در سفت کردن پوست است بیشتر وبر لیفت صورت تاثیر چندانی ندارند.

۲-تعداد نخ های مورد استفاده در هزینه لیفت با نخ:
تعداد نخ های استفاده شده در این روش توسط پزشک متخصص و با توجه به نیاز پوست شما به درمان و هم چنین نوع نخ استفاده شده در لیفت صورت بستگی دارد.
برای نمونه  در لیفت کلاسیک یا ساده، از هشت نخ کوتاه ساده استفاده می شود که به طور یک طرفه در نقاط پوست قرار می گیرند و نخ های استفاده شده از نوع کاگ می باشند.
یا در لیفت با نخ به روش VIP از 18نخ کوتاه و بلند خاردار به طور همزمان به صورت هلالی شکل در پوست و نقاط مختلف صورت وگردن قرار می گیرند تا خاصیت و دوام سایر شیوه ها بیشتر شود. در نتیجه با توجه به تعداد نخی که در این روش استفاده می شود این شیوه  نسبت به شیوه های قبلی گران تر خواهد بود.

۳-تجربه ومیزان تخصص پزشک در هزینه لیفت با نخ:
با توجه به این که نخ ها نیاز به نقطه گزاری مناسب دارند، این از هنر و تخصص پزشک است که این نقاط را در نقاط غیر قابل مشاهده تشخیص دهند تا نتایج بهترو طبیعی تری برای فرد داشته باشد.
هم چنین انتخاب نخ و نحوه قرار دادن صحیح آن ها برای برآورده کردن نیاز های مراجعه کننده ملزم به تجربه کافی و تخصص در این زمینه دارد. بدیهی است که پزشکان با تجربه هزینه بیشتری را دریافت می کنند و اما در عوض نگرانی از بابت عوارض به کم ترین حد خود می‌رسد.

۴-نقاط تحت درمان:
پوست از عواملی چون سبک زندگی، رژیم های غذایی و شرایط محیطی وروانی ممکن است دچار افتادگی یا چروک های متعددی شود. این چروک ها تنها مخصوص صورت نیستند و کم کم علائم افزایش سن در نقاط مختلف بدن نمود پیدا می کند.
از لیفت با نخ می توان در محل های مختلفی مانند گردن، غبغب، پیشانی، شکم، باسن، بازو ها، کشاله ران و بالای سینه و شانه نیز استفاده کرد.
بسته به منطقه تحت درمان این هزینه ها کم و زیاد می شوند هر چند بسیاری از کلینیک ها پکیج های درمانی کلی صورت را با تخفیف بیشتری به مشتریان دائم خود ارائه می دهند که برای زیبا جویان بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

با توجه به عوامل متعددی که درقیمت لیفت صورت با نخ نداخله دارد، بسیار سخت است که یک قیمت قطعی برای این درمان تعیین کرد ولی قبل از درمان با یک جلسه مشاوره با پزشک متخصص خود می توانید انتظارات و نیاز های  خود را برای پزشک توضیح دهید و پزشک لیفت، نخ و منطقه مورد نظر شما را تعیین کند و قیمت گذاری های لازم درجلسه مشاوره  مشخص می شود و می توانید سپس اقدام به درمان کنید.

هزینه لیفت صورت با نخ آمریکایی

با توجه به این که عواملی چون نقاط مورد نظر شما برای لیفت،مشکلات پوستی شما، میزان و نوع آسیب واردشده به پوست، نوع نخی که برای شما مناسب است، مارک نخ لیفت، کشور سازنده و کیفیت نخ لیفت در هزینه لیفت صورت با نخ موثر است.
هزینه لیفت صورت با نخ بعد از معاینه و جلسه مشاوره توسط پزشک معین می‌شود. اما به طور کلی لیفت صورت با نخ با استفاده از نخ سیلویت انجام میشود که در هر طرف صورت از دو نخ سیلوئت استفاده می کنند.

سخن پایانی در رابطه با قیمت لیفت صورت با نخ

هزینه لیفت صورت با نخ همانطور که در متن مقاله به آن اشاره شد به عوامل متعددی بستگی دارد از جمله: نوع نخ مورد استفاده ، تخصص اپراتور، میزان نخ مورد استفاده و… اما باید توجه داشته باشیم در صورت نیاز به لیفت صورت با نخ کیفیت را فدای کمیت نکنیم وحتما به کلینیک معتبر زیر نظر پزشک متخصص مراجعه کنیم تا از عواقب وخطرات جانی در امان بمانیم.

پرسش و پاسخ درباره قیمت لیفت صورت با نخ:

طرحواره پیدا نشد.
4.1/5 - (24 امتیاز)

بهترین کلینیک زیبایی زعفرانیه تهران

کلینیک لیزر سنتر
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *