بهترین برند ژل لب

بهترین برند ژل لب

تزریق ژل لب این روزها همه گیر شده است؛ به راحتی با تزریق چند سی سی ژل لب می توان به لب ها فرم و اندازه ی دلخواه را بخشید. اما از طرفی تنوع محصولات روز به روز در بازار بیشتر می شود و برای انتخاب باید بهترین برند ژل لب را شناخت؛ پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا با معرفی مارک های مختلف ژل لب، بهترین برند ژل لب را برای تزریق انتخاب کنید.

بهترین برند ژل لب کدام است؟

بهترین برند ژل لب کدام است

ژل هایی که بر پایه اسید هیالورونیک هستند از سایر محصولات مشابه پرطرفدارتر هستند. اسید هیالورونیک ماده ای که به طور طبیعی در بدن موجود است و موجب حفظ آب در بافت های پوستی می شود اما با افزایش سن از میزان غلظت آن در بافت کم می شود به همین دلیل هم بافت آب خود را از دست می دهد، حالت ارتجاعی آن کم می شود و شل می شود. این ماده قدرت حفظ آب را دارد بنابراین با تزریق آن به لب و جذب و حفظ آب، حجیم می شود، می تواند فرم دلخواه را به لب ها ببخشد و همین طور چین و چروک های لب و اطراف دهان را برطرف کند. هیالورنیک اسید موجود در این محصولات به صورت ارگانیک و توسط باکتری ها تولید می گردد بنابراین یک ماده ی کاملا طبیعی می باشد.

ویژگی های بهترین برند ژل لب

انتخاب بهترین برند ژل لب تاثیر مستقیمی در نتایجی دارد که از تزریق ژل لب به دست می آورید. برای انتخاب بهترین برند ژل لب به چند نکته توجه کنید از جمله اینکه:

 • در مورد برند ژل لب قبل از تزریق تحقیق کنید. برندهای مختلف ساخته کشورهای مختلف در بازار موجود می باشد که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند که برای افراد متفاوت مناسب می باشند؛ بنابراین دقت کنید که محصول مورد نظر را براساس ویژگی های فردی خود و خواسته خود از تزریق ژل لب انتخاب نمایید. از طرفی نمونه های تقلبی متاسفانه در بازار زیاد است و بهتر است اطمینان حاصل کنید که نوع اصل محصول را تهیه کرده اید.
 • بهترین برند ژل لب دارای بهترین کیفیت ساخت با کم ترین عوارض گزارش شده، می باشد. وقتی که کیفیت ساخت ژل بالا باشد، ژل به خوبی در بافت لب پخش می شود، گلوله گلوله نمی شود و فرم و حجم خوبی به لب ها می بخشد.
 • در مقایسه با کیفیت، دارای قیمت مناسبی می باشد.
 • ماندگاری محصول بالا باشد. {ماندگاری ژل لب چقدر باید باشد؟}

در اینجا به بررسی چند مارک از بهترین برند ژل لب می پردازیم :

بهترین مارک ژل لب
 1. ژل لب نورامیس
  یکی از بهترین برند ژل لب، ژل نورامیس می باشد که حاوی هیالورونیک اسید است؛ همین طور درصدی لیدوکائین برای کاهش درد در هنگام تزریق در ترکیبات آن موجود می باشد. دارای انواع مختلفی می باشد که حجم دهی و فرم دهی لب ها یکی از کاربردهای این ژل می باشد. فناوری خاص دو مرحله ای پیوند در این ژل موجب می شود تا 2 سال ماندگاری داشته باشد. این فیلر کره ای می باشد.
 2. ژل ژوویدرم
  ژل ژوویدرم یکی از با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار می باشد. این برند آمریکایی دارای غلظت بالایی از هیالورونیک اسید می باشد که بالافاصله بعد از تزریق می توان نتایج را مشاهده کرد با گذشت دو هفته نتیجه نهایی تثبیت خواهد شد. این فیلر دارای 6 زیر مجموعه است که ژل ژوویدرم مدلJUVÉDERM® Ultra XC و ژل ژوویدرم مدلJUVÉDERM® VOLBELLA® XC برای تزریق در لب ها بسیار مناسب هستند. توصیه می شود که این محصول در افراد بالای 21 سال استفاده شود. این محصول دارای یکی از بالاترین ماندگاری ها در بین نمونه های مشابه است که بین 1 تا 2 سال می باشد. قیمت ژل ژوویدرم با توجه به وارداتی بودن به شدت تحت تاثیر نوسانات قیمت ارز می باشد.
 3. ژل رستیلن
  این محصول ساخته کمپانی معروف Q-Med می باشد و دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو آمریکاست. این ژل نیز بر پایه هیالورونیک اسید است که در انواع مختلف آن اندازه ذرات هیالورونیک اسید متفاوت است بنابراین کاربردهای متفاوتی دارند. انواع ژل رستیلن سیلک و پرلین مناسب تزریق در لب ها هستند. ماندگاری ژل رستیلن سیلک بین 6 تا 12 ماه گزارش شده است. مدل ژل رستیلن پرلین دارای ذرات بزرگی از هیالورونیک اسید می باشد برای حجم دهی به لب ها بسیار مناسب است. این ژل باید به آرامی تزریق شود و برای جذب بهتر باید به آرامی ناحیه تزریق ماساژ داده شود.
 4. ژل تئوسیال
  این ژل سوئیسی دارای غلظت بالایی از هیالورونیک اسید می باشد و دارای انواع مختلفی است که هر کدام برای تزریق در نواحی خاصی از صورت مناسب هستند. در این بین مدل ژل تئوسیال 2 RHA، ژل تئوسیال 3 RHA، ژل تئوسیال 4 RHA و ژل تئوسیال KISS RHA برای حجم دهی و فرم دهی لب ها مناسب هستند. ماندگاری ژل تئوسیال بین 9 تا 18 ماه می باشد.
 5. ژل بلوترو
  این ژل حاوی هیالورونیک اسید نسبت به سایر نمونه های مشابه سبک تر می باشد و جز بهترین برندهای آلمانی موجود در بازار می باشد. نوع بلوترو اینتنس انعطاف پذیری و حالت ارتجاعی خوبی به پوست می دهد و برای حجم دهی و فرم دهی لب مناسب است. ماندگاری این ژل حدود یک سال است. بلوترو لیپس نیز به صورت اختصاصی برای لب ها مناسب است که دارای هیالورونیک اسید حرفه ای است که بافت نرمی به لب ها می بخشد. برای اجرای مدل های عروسکی، ژل لب روسی یا فانتزی روی لب ها بسیار کارآمد است.
 6. ژل نیوویا
  شرکت سازنده این فیلر در ایتالیا و سوئیس قرار دارد. تکنولوژی ساخت ژل نیوویا کاملا منحصر به فرد است و فناوری کراس لینکر هوشمند نام دارد که در آن دو ماده هیالورونیک اسید و پلی اتیلن گلیکول (PEG) با یکدیگر ترکیب می شوند. این ترکیب و فناوری جدید ساخت ژل نیوویا، ایمنی، تحمل بالا، ویسکوزیته، انسجام و ماندگاری خوبی به این محصول می بخشد. مدل ژل نیوویا اینتنس لیپس(Neauvia Intense Lips) برای حجم دهی و فرم دهی به لب ها اختصاصی شده است. علاوه به هیالورونیک اسید حاوی آمینو اسید های گلیسین و ال پرولین نیز می باشد که در کلاژن سازی نقش دارند. با افزودن این مواد خاص به ترکیبات این نوع از ژل نیوویا علاوه بر بالا رفتن کیفیت محصول، خاصیت ارتجاعی لب ها بعد از تزریق حفظ می شود و ظاهر طبیعی به لب ها می بخشد. این فیلر بعد از تزریق به خوبی در بافت لب پخش می شود و به هیچ وجه بافت غیر یکنواخت و برجستگی های اضافی در لب ها ایجاد نمی کند. یک عدد سرنگ یکبار تزریقِ 1 سی سی و دو عدد سوزن گیج 27 در داخل هر بسته از این مدل موجود است. نیوویا اینتنس لیپس بین6 تا 8 ماه ماندگاری دارد.
 7. ژل پرفکتا
  یک ژل فرانسوی که دارای خاصیت آبرسانی بسیار بالایی است و بعد از 2 تا 3 هفته با جذب آب، ظاهر بسیار زیبایی به لب ها می بخشد. مدل پرفکتا درم و پرفکتا دیپ برای فرم دهی و حجم دهی به لب ها مناسب هستند که به مدت یک سال ماندگاری دارند.
 8. ژل استایلج
  این ژل فرانسوی بر پایه هیالورونیک اسید و آنتی‌اکسیدان‌هایی مثل مانیتول و سوربیتول است که وجود این آنتی اکسیدان ها موجب ازبین‌رفتن اثرات رادیکال‌های آزاد می‌شود. همین طور حاوی لیدوکائین می باشد که درد هنگام تزریق را برای افراد کاهش می دهد. ژل استایلج اسپشیال لیپز به صورت اختصاصی برای لب ها تولید شده است و بین 6 تا 9 ماه ماندگاری دارد.
 9. ژل روفیل
  ژل رووفیل بر پایه ی هیالورونیک اسید می باشد. ساخت کشور کره جنوبی است که با تکنولوژی خاص و بالایی ساخته شده است. ژل رووفیل اولترا(Ultra) و ژل رووفیل پلاس(Plus) برای تزریق ژل لب مناسب هستند و به مدت یک سال ماندگاری دارند.
  از نمونه های دیگر بهترین برند ژل لب می توان به مستر تریت، آلاینا و ریان اشاره کرد همه بر پایه ی هیالورونیک اسید می باشند و به طور متوسط بین 8 تا 12 ماه ماندگاری دارند.

قیمت تزریق ژل لب

برند ژل استفاده شده، مقدار سی سی مورد استفاده، دستمزد پزشک متخصص در قیمت ژل لب نقش دارند. هرکدام از این ژل ها به دلیل وارداتی بودن تحت تاثیر نوسانات قیمت ارز هستند و باید قبل از اقدام به تزریق از قیمت استعلام کنید. به طور کلی می توان گفت که هزینه ژل لب بین 3 میلیون تا 6 میلیون تومان برآورد می شود.

جمع بندی درباره بهترین برند ژل لب

در این مقاله سعی کردیم بهترین برند ژل لب را معرفی کنیم و ویژگی های آن ها را شرح دهیم. برای انتخاب برند ژل بهتر است با پزشک خود مشورت کنید تا براساس کاری که قصد انجام آن را دارید و همین طور شرایط خودتان، برند مناسب را به شما معرفی کند. از نظر قیمت این فیلرهای معرفی شده دارای تنوع می باشند بنابراین می توان براساس بودجه خودتان نیز انتخاب کنید.

پرسش و پاسخ درباره بهترین برند ژل لب:

لیست ژل های مورد تایید وزرات بهداشت برای تزریق لب کدام است؟

تمام ژل های گفته شده در این مقاله آزمایشات بالینی متعددی را برای اخذ تاییدیه بهداشتی طی کرده اند و هم دارای تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) هستند و هم دارای تاییدیه از وزات بهداشت برای وارد شدن به کشور و استفاده در کلینک های زیبایی.

5/5 - (6 امتیاز)

بهترین کلینیک زیبایی زعفرانیه تهران

کلینیک لیزر سنتر
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *