قیمت پروفایلو صورت 1402

قیمت پروفایلو صورت

امروزه با پیشرفت کردن علم پزشکی روش‌ های متفاوتی برای پیشگیری از پیری پوست ایجاد شده است که یکی از جدید ترین آن‌ها تزریق پروفایلو به صورت است. پروفایلو یکی از اقسام ژل موجود در صنعت پزشکی بوده و یک نوع ژل هیالورونیک اسید می‌باشد. این ژل به صورت تزریق می‌شود و به شکل دهی، حالت دهی و لیفت صورت کمک می‌نماید. با افزایش سن فراوری کلاژن، الاستین و هیالورونیک اسید پوست کم می‌شود و همین باعث می‌شود که جدیدترین علائم کهنسالی در افراد به وجود بیاید. اکنون تزریق کردن پروفایلو باعث فراوری کلاژن و الاستین در پوست می‌گردد و به همین دلیل تزریق این مواد به صورت علاوه بر اینکه تا حدی به پر حجم شدن صورت کمک می‌کند، به آب رسانی آن نیز کمک زیادی خواهد کرد. اما از مهم ترین مسائل در رابطه با تزریق پروفایلو مربوط به هزینه آن است در این مقاله ما قصد داریم شما را به صورت کامل با قیمت پروفایلو آشنا کنیم برای آشنایی بیشتر با این موضوع در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

 عوامل موثر بر قیمت پروفایلو صورت

به طور کلی هزینه‌های تزریق ژل پروفایلو به موارد زیادی بستگی دارد که این عوامل عبارتند از:

 عوامل موثر بر قیمت پروفایلو صورت
 • جنس ژل

جنس ژل یکی از مهم‌ ترین عامل های تاثیرگذار بر قیمت پروفایلو می‌باشد، بسته به مقدار هیالورونیک اسید موجود در ژل، هزینه هم می‌تواند فرق زیادی داشته باشد. ولی با وجود اثر چشم گیر این ژل و مقدار بالا اسید هیالورونیک در آن، قیمت پروفایلو فرق چندانی با دیگر ژل ها ندارد و مابین ژل ها جای می‌گیرد.

 • ناحیه تزریق

یکی از مواردی که هزینه پروفایلو تاثیر می‌گذارد مکان تزریق می‌باشد. یک سوالی که ذهن بیشتر افراد را به خود درگیر می‌کند این است که هزینه‌ی پروفایلو چه قدر می‌باشد؟ برای پاسخ این سوال، باید بدانید پروفایلو به کدام مکان‌ها قرار است تزریق شود. همانطور گفته شد، از ژل پروفایلو برای جوان کردن پوست هم استفاده می‌گردد. اکثر افراد برای از بین بردن چین و چروک های پیشانی و یا خطوط بین دو ابروی خود از این فیلر استفاده می‌نمایند.

به صورت کلی تزریق این ژل تقریبا در ۵ مکان مختلف صورت انجام می‌گیرد. این مکان ها عبارتند از:

 • برآمدگی گونه
 • پایه بینی
 • پایین‌تر و جلوتر از لاله گوش یا تراگوس
 • زاویه فک پایین یا ماندیبولار
 • چانه.

وجه اشتراک این مکان ها دور بودن آن ها از سیستم اعصاب و رگ‌ها و هم چنین داشتن بیشترین مقدار هیالورونیک اسید است. این دو ویژگی موجب شده است تا تزریق پروفایلو در این مکان ها با کمترین عارضه ها، بیشترین تاثیرگذاری را بر روی جوان کردن داشته باشد.

 • تعداد جلسه‌ها‌ی لازم برای تزریق ژل پروفایلو

برخلاف درمان ژل‌های دیگر که یک جلسه درمانی برای آن ها نیاز است، برای دست یافتن به نتیجه بسیار خوب با تزریق ژل پروفایلو، به جلسه‌های زیادی نیاز می‌باشد که بسته به مقدار مواد مورد نیاز که بر اساس عمق آسیب مشخص می شود، امکان دارد بین دو یا چند جلسه با فاصله یک ماه انجام شود.

این را هم بدانید که هزینه پایه ژل پروفایلو طبق سی‌سی مشخص می شود و در هر جلسه حداکثر دو سی‌سی از این ژل لازم می‌باشد. به طور کلی هزینه هر جلسه با توجه به میزان ژل مورد استفاده مشخص خواهد شد.

لازم به ذکر است که میزان ژل مورد نیاز که استفاده می‌شود در جلسه مشاوره توسط پزشک متخصص تعیین می‌شود.

 • هزینه دریافتی پزشک و خدمات کلینیک برای تزریق ژل پروفایلو

به جز موارد بالا، هزینه دریافتی پزشک و مکان و خدماتی که کلینیک ارائه می‌کند مهم می‌باشند و در قیمت پروفایلو تاثیر گذار هستند.

لازم به ذکر است که هزینه درمان توسط پزشکان مختلف فرق می‌کند. مهارت بالای پزشک، باعث افزایش وضعیت درمان و احساس رضایت زیاد کسانی که مراجعه می‌کنند، می‌شود.

کلینیک‌های درمانی و موقعیت جغرافیایی نیز از دیگر عامل های تاثیرگذار در هزینه‌ پروفایلو می‌باشند. در کلینیک هایی که تجهیزات زیادی را در اختیار بیمار قرار می دهند یا از دستگاه های به روز‌تری برای درمان استفاده می‌نمایند، مسلما قیمت پروفایلو بیشتر خواهد شد.

در هر صورت اگر شما کاندیدای تزریق ژل پروفایلو هستید، خوب است به منظور تعیین یک جلسه مشاوره، در اولین زمان با کلینیک درمانی تماس بگیرید. پزشک بعد از معاینه و بررسی های اولیه، هزینه درمان را مشخص و به شما اطلاع می‌دهد.

 • میزان تزریق ژل پروفایلو

اصلی فاکتور در تعیین قیمت پروفایلو صورت، میزان محلولی می‌باشد که قرار است تزریق گردد. هرچه قدر که محدوده عمل دارای وسعت بیشتری باشد، به تزریق بیشتر نیاز خواهد بود و به دنبال آن هزینه درمان نیز بیشتر خواهد شد.

به همین دلیل توصیه می‌شود قبل از انجام این روش درمانی با مراجعه به پزشک از مقدار لازم برای تزریق مطلع گردید.

مراقبت‌های بعد از تزریق ژل پروفایلو

به علت بخش شدن ژل پروفایلو در هر طرف صورت حدود پنج تزریق برای انجام این روش درمانی کافی است و این برای کسانی که به این روش درمانی علاقمند هستند خبر خوبی می‌باشد چراکه با کاهش تعداد تزریق ها، درد و ناراحتی افراد نیز پایین می‌آید. لازم به ذکر است که استفاده از مواد بی حس کننده در منطقه تزریق شده در متقاضیان اختیاری است.

نکته‌ای که از اهمیت زیادی برخوردار است این است که بلافاصله بعد از تزریق ژل پروفایلو نتیجه قابل مشاهده می‌شود. بالا رفتن استحکام، کشش و بهبود کیفیت پوست حدود شش ماه ماندگاری خواهد داشت.

بعد از گذشت یک ماه نتیجه ها به اوج خود رسیده و افراد متوجه تغییر و بهبود کیفیت پوست و پایین آمدن چین و چروک‌های پوستی می‌شوند.

مراقبت بعد از تزریق پروفایلو

توصیه می‌شود بعد از تزریق ژل پروفایلو مراقبت بعد از تزریق پروفایلو که در ادامه ذکر می‌کنیم رعایت گردد:

 • بلافاصله بعد از درمان امکان دارد در نواحی تزریق شده کمی قرمزی و احساس خارش باشد که با گذشت 24 ساعت رفع خواهد رفت. در صورتی که به هیالورونیک اسید حساسیت داشته باشید و یا در دوران بارداری و شیردهی هستید توصیه می‌شود از این روش درمانی استفاده نکنید.
 • توصیه می‌شود از این ژل در دو یا سه نوبت استفاده گردد. به این ترتیب که بر فرض مثال ۶ میلی‌ لیتر ژل در سه جلسه به صورت ماهیانه تزریق گردد تا بهترین نتایج کسب شود.
 • هیالورونیک اسید به صورت کامل توسط پوست تجزیه شده و بعد از گذشت ۶ ماه اثری از آن باقی نخواهد ماند و به تکرار مجدد درمان نیاز است. با توجه به اینکه هیالورونیک اسید در آب رسانی به پوست نقش دارد حتما بعد از تزریق آب فراوان مصرف کنید.
 • بعد از تزریق ژل پروفایلو می‌توانید به فعالیت‌های روزانه خود بدون ایجاد هیچ گونه مشکلی ادامه دهید اما پیشنهاد می‌شود بعد از این روش از آرایش کردن پرهیز کنید.
 • استفاده کردن از لوازم آرایش معدنی هیچ آسیبی به بدن نمی‌رسانند و می‌توانید بعد از تزریق در کلینیک از آن‌ها استفاده نمایید تا قرمزی ناشی از تزریق ها را از بین ببرید.
 • توصیه می‌شود از رفتن به باشگاه، سونا، اتاق بخار یا شنا در روز تزریق خودداری نمایید.
 • از لمس کردن قسمتی از صورت که تزریق ژل در آن انجام شده پرهیز نمایید.

سوالات درمورد قیمت پروفایلو صورت:

فاصله های زمانی میان جلسه‌های تزریق پروفایلو چه قدر می‌باشد؟

به طور کلی برای کسانی که در هر دفعه تزریق تنها به یک جلسه تمدید نیاز دارند، فاصله زمانی جلسه‌ها بین ۶ تا ۹ ماه و به مقدار ماندگاری ژل بستگی دارد. اما بعضی افراد بسته به مقدار ژل مورد نیاز امکان دارد به جلسه‌های بیشتری نیاز داشته باشند. بنا بر تعیین پزشک فاصله این جلسه‌ها بین ۱۴ الی ۲۸ روز متغیر می‌باشد.

نکات لازم قبل از تزریق ژل پروفایلو شامل چه مواردی است؟

برای به حداقل رساندن کبودی بعد از تزریق، از مصرف هر نوع الکل تا حداقل یک روز قبل از درمان خودداری کنید. هم چنین قبل و بعد از تزریق از مصرف داروهای آسپیرین، ایبوپروفن یا هر نوع داروی ضد التهابی خودداری نمایید چراکه خطر تورم و کبودی کمتر می‌گردد.

آیا تزریق ژل پروفایلو دردناک است؟

در جلسه تزریقی ژل پروفایلو میزان درد و ناراحتی متقاضی بسیار کم و نزدیک به صفر می‌باشد و بعد از اتمام کار نیز به استراحت و بستری شدن نیازی ندارد.

5/5 - (5 امتیاز)

بهترین کلینیک زیبایی زعفرانیه تهران

کلینیک لیزر سنتر
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *