کربوکسی تراپی در فیشیال

کربوکسی تراپی در فیشیال + نکات مهم

 کربوکسی تراپی در فیشیال یک شیوه درمانی است که در آن گاز کربن دی اکسید به مقدار معین به زیر پوست تزریق می‌شود. این روش برای کاهش واز بین بردن سلولیت، ترک‌های پوستی، بهبود زخم، اسکار و سیاهی زیر چشم مناسب می باشد. شیوه کار به این صورت می باشد که کربن دی اکسید تزریق شده ر‌گ‌های خونی آن قسمت را باز می‌کند و درنتیجه خون رسانی و ورود اکسیژن و مواد مغذی بیشتر به ناحیه مورد نظرانجام می شود پس باتوجه به موارد ذکر شده ، ظاهر کلی پوست صورت بهبود می‌یابد. به طور کلی، کربوکسی تراپی در فیشیال خاصیت ارتجاعی پوست و گردش خون را بهبود داده و خطوط ، چین و چروک ،سلولیت و ترک های پوستی را کاهش می‌دهد.

برای اطلاع از هزینه دقیق کربوکسی تراپی در کلینیک لیزر سنتر زعفرانیه، با ما تماس بگیرید.

در این مقاله ما سعی داریم  مزایا، عوارض جانبی و نتایج کربوکسی تراپی درفیشیال که یکی از مراحل فیشیال صورت می باشد را بررسی کنیم پس تا انتهای مقاله مارا همراهی فرمایید.

کربوکسی تراپی در فیشیال به چه صورت انجام می شود؟

یکی از مراحل مهم و تاثیر گذار در زیبایی وشادابی پوست در فیشیال صورت که در برخی کلینیک‌های معتبر پوست و زیبایی انجام می‌شود، کربوکسی تراپی در فیشیال می باشد. کربوکسی تراپی  یک روش  کاملامحبوب و کم خطراست که پس از جلسات مورد نیاز پوست را کاملا از لکه‌ها، چین و چروک و سیاهی زیر چشم پاک می‌کند و به پوست ظاهری شاداب تر، منعطف‌تر و جوان‌تر می‌دهد.‌ استفاده از روش کربوکسی تراپی در فیشیال به عنوان درمانی کامل کننده است که به مرور چین و چروک‌های ظریف  پوست را از بین می‌برد. پس از جلسات مورد نیاز وتشخیص داده شده توسط اپراتور به دلیل افزایش کلاژن و الاستین، اثرات لیفتینگ و حالت ارتجاعی و کشسانی درپوست خود را کاملا احساس خواهید کرد و از اثرات آن شگفت زده خواهید شد. علاوه بر این، کربوکسی تراپی در فیشیال به درمان آکنه کمک کرده و پس از درمان آکنه رنگ پوست را کاملا یکدست و روشن‌تر می‌کند. 

 باید توجه داشت که این درمان  تنها در برخی کلینیک‌های مجهزومعتبرانجام می‌شود بنابراین، قبل از انجام فیشیال اگر قصد انجام مرحله ی موثر کربوکسی تراپی نیز دارید، حتما تحقیقات خود را تکمیل کنید و مطمئن شوید در مرکز مورد نظر این درمان نیز انجام می‌شود.
در این روش، میزان موثری از کربن دی اکسید  به زیر پوست تزریق می‌شود که باعث گشادی رگ های خونی ودر نتیجه تحریک گردش خون، افزایش اکسیژن‌رسانی و مواد مغذی نتیجتا دفع مواد زائد در پوست می‌شود.

اهمیت کربوکسی تراپی درفیشیال

اهمیت کربوکسی تراپی درفیشیال

پوست صورت به دلیل برخورد طولانی مدت با آلودگی‌ها، نور خورشید و عواملی چون اضطراب و استرس و… دچار  لک، جوش و جای جوش (Scars) می شود. اکثرافراد باتوجه به امکانات حال حاضر به سلامت و شادابی پوست خود برای جلوگیری از پیری زود رس و زیبایی پوست اهمیت می‌دهند و دوست دارند پوستی شاداب و درخشان داشته باشند، پس به طور منظم پوست خود را تمیز نگه می‌دارند و تقویت می‌کنند. یکی از راه‌های تمیزکردن عمقی و موثر پوست انجام مراحل فیشیال صورت در کلینیک‌های معتبر است. مراحل فیشیال شامل تمیز کردن با پاک کنند‌های ملایم مخصوص پوست صورت، لایه‌برداری، بخور، ماسک و ماساژ می باشد. با توجه به توضیحات فوق امروزه کربوکسی تراپی در فیشیال، به عنوان یک درمان پیشرو برای جوانسازی پوست در سراسر جهان شناخته می‌شود. همچنین این روش روندی بسیار کمک کننده در فیشیال را داراست به طوری که کربوکسی تراپی در فیشیال ایمن و کمتر تهاجمی است که از نظر تاثیرات آن بر بدن و اثرات آن برای جوانسازی، ترمیم پوست، درمان شلی پوست (به دلیل افزایش سن یا پس از بارداری)، کاهش سلولیت، چربی ‌مقاوم و ترک‌های پوستی ثابت شده است و اثرات شگفت انگیزی که بسیار کم خطر می باشند است.

فواید کربوکسی تراپی در فیشیال چیست؟

کربوکسی تراپی در فیشیال که مبتنی بر تجویز داخل جلدی یا زیر پوستی است با دوزهای کنترل شده کربن دی اکسید است که بین پزشکان مجرب پوست و زیبایی در سراسر جهان به رسمیت  شناخته شده است. تاثیر کربوکسی تراپی در فیشیال بر اساس انجام  تحریک گردش خون از طریق گشاد شدن رگ های ناحیه مورد نظرو تولید کلاژن در پوست صورت است. به طور کلی، این روش منجر به تحریک الاستین، سفت واز بین بردن آکنه در نتیجه روشن شدن پوست، بازسازی پوست، کاهش سیاهی زیر چشم و بهبود در گردش خون می‌شود. همچنین، کربن دی اکسید به دفع و تخریب سلول‌های چربی که به طور طبیعی توسط سیستم لنفاوی بدن دفع می‌شوند، کمک می‌کند. در ادامه به فواید کربوکسی تراپی در فیشیال برای مسائل و بیماری های مختلف پوستی خواهیم پرداخت.
به طور کلی فواید فیشیال صورت چیست؟

کاربرد های کربوکسی تراپی در فیشیال:

کاربرد های کربوکسی تراپی در فیشیال
  1. تاثیر کربوکسی تراپی در درمان سیاهی زیر چشم

سیاهی زیر چشم زمانی اتفاق می افتد که خون اکسید شده در زیر پلک پایین چشم جمع شود، یکی از فوایدبسیار مهم و تاثیر گذار کربوکسی تراپی درمان سیاهی زیر چشم است. تزریق گاز کربن دی اکسید با تحریک رشد رگ‌های خونی جدید و باز کردن عروق خونی قدیمی، گردش خون را افزایش و بهبود داده و کبودی و سیاهی ناشی از تجمع خون در زیر چشم را به طور کاملا محسوس کاهش می‌دهد.

  • تاثیر کربوکسی تراپی دربهبود زخم

کربوکسی تراپی شیوه بسیار مفید وکم تهاجمی در کنار سایر درمان‌ها برای کمک به بهبود زخم‌های مزمنی که دیرتر خوب میشوند که در اثر بیماری‌هایی مانند دیابت ایجاد شوند، بسیار مثمر ثمراست.

عوارض کربوکسی تراپی در فیشیال چیست؟

پس از یک جلسه کربوکسی تراپی در فیشیال، پوست شما ممکن است احساس داغی، خارش یا سوزن سوزن شدگی داشته باشد که به دلیل افزایش ناگهانی جریان اکسیژن وخون در محل تزریق گاز است. این علائم معمولا تا یک روز  پس از درمان ادامه دارند و بعد از آن برطرف می‌شوند. همچنین ناحیه تزریق شده (مخصوصاً زیر چشم) نیز ممکن است کمی بیش از حد معمول ورم کند، اما در عرض چند روز بهبود می‌یابد زیرا خود بدن گازکربن دی اکسید را جذب خواهد کرد.
لازم به ذکر است به علت سرپایی بودن کربوکسی تراپی پس از درمان فرد می‌تواند کارهای روزانه خود را بدون محدودیت انجام دهد و بعد از آن فعالیت های عادی خود را انجام دهد چرا که گذراندن دوره نقاهت لازم نیست.
آیا عوارض فیشیال صورت حقیقت دارند؟

تعداد جلسات کربوکسی تراپی در فیشیال

تعداد جلسات کربوکسی تراپی در فیشیال

باید توجه داشت اثرات درمان این شیوه تجمعی است یعنی جلسه جدید درمان جلسات قبلی را پوشش خواهد داد اگرچه، ممکن است حتی پس از یک جلسه نتایج درمان کاملا محسوس باشد اما نمی‌توان ازکربوکسی تراپی در فیشیال انتظار درمان فوری داشت. بسته به ناحیه و نوع مشکلی که دارید باتوجه به تشخیص اپراتور وپزشک متخصص، به طور متوسط بین شش تا هشت جلسه طول می‌کشد تا متوجه تفاوت در ظاهر خود به صورت کاملا ملموس شوید. به عنوان مثال، در آلوپسی یا بهبود زخم در بیماران دیابتی، ممکن است 15 تا 30 جلسه طول بکشد تا تغییرات مشاهد شود و باید توجه شد باید هر سه یا شش ماه جلسات تکرار شود تا نتایج حفظ شوند.

قیمت کربوکسی تراپی در فیشیال چقدر است؟

کربوکسی تراپی در فیشیال نیز مانند سایر روش‌های زیبایی پوست باید زیر نظر پزشک متخصص ومتبحر و بعد از معاینات اولیه ومشورت با ایشان انجام شود. قیمت کربوکسی تراپی در فیشیال تحت تاثیر عواملی همچون تبحر پزشک، کلینیک و کیفیت ارائه خدمات، محل درمان (صورت، شکم یا سایر قسمت‌ها)، دستگاه مورد استاندارد و میزان کربن دی اکسید تزریق شده و تعداد جلسات متفاوت است اما چیزی که بسیار مهم تر از قیمت است کیفیت ارائه شده در درمان می باشد.

سخن آخر در رابطه با کربوکسی تراپی در فیشیال

باید توجه داشته باشیم علاوه براینکه این روش کاملا بی خطر وتاحدودی طبیعی است باید توسط کلینیکی معتبر با پزشک متخصص انجام شود تا بتوانیم از نتایج به عمل آمده و کیفیت مطلوب احساس خوشایندی داشته باشیم. کربوکسی تراپی  علاوه براینکه از ماده کاملا طبیعی یعنی گاز کربن دی اکسید برای درمان استفاده می کند این احساس مطلوبیت را به زیبا جو خواهد داد که دست کم از مواد ناشناخته و پرخطر برای زیبایی خود استفاده نخواهد کرد.

پرسش و پاسخ درباره کربوکسی تراپی در فیشیال:

کربوکسی تراپی در فیشیال دردناک است؟

کربوکسی تراپی در فیشیال به هیچ عنوان دردناک نیست اما امکان دارد هنگام تزریق احساس سوزن سوزن در ناحیه مورد نظر داشته باشید که با تزریق بی حسی کاملا از بین خواهد رفت.

آیا نتایج کربوکسی تراپی در فیشیال بلافاصله نتیجه خواهد داد؟

نتایج کربوکسی تراپی در فیشیال کاملا تجمعی است وهر جلسه جدید درمان جلسه قبل را بهبود می دهد و برای محسوس بودن نتایج باید تا پایان جلسات مورد نیاز صبر کنید.

آیا کربوکسی تراپی در فیشیال برای افرادی خاص امکان پذیر است؟

خیر کربو کسی تراپی برای تمامی افرادی که مشکلات پوستی ویا مشکلات بدنی مختلفی دارند با توجه به تجربه ی پزشک متخصص امکان پذیر اما از آن جایی که استثنائاتی در تمامی درمان ها وجود دارد بهتر است پیش از همه ی این ها به یک کلینیک معتبر مراجعه کنید تا بررسی ها لازم قبل از درمان برای شما انجام شود.

5/5 - (4 امتیاز)

بهترین کلینیک زیبایی زعفرانیه تهران

کلینیک لیزر سنتر
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد

2 پاسخ

  1. اگه پوستتون جوش و لکه های سطحی داره کامل از بین میبرتشون کربوکسی تراپی در فیشیال. حتما ولی از پوستتون مراقبت کنید بعدش چون حساس میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *